Katarzyna Nosowska 23 lata później

Katarzyna Nosowska 23 lata później
fot. materiały prasowe

Katarzyna Nosowska opublikowała nową wersję kompozycji “Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…”.

Katarzyna Nosowska powraca! 16 września 1996 roku do sklepów trafił pierwszy solowy album Katarzyny Nosowskiej zatytułowany “puk.puk” – utrzymany w mrocznych, triphopowych, elektronicznych klimatach. Płytę promował singel “Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…”.

Trudno uwierzyć, że od tego czasu minęło 23 lata. W rocznicę tego kultowego wydania i w podziękowaniu za letnią trasę promującą “Bstę”, Nosowska zrobiła prezent fanom w postaci nowej wersji utworu “Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…”.

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

“Jeśli wiesz co chcę powiedzieć [live 2019]” jest zapisem zaskakującej i energetycznej aranżacji utworu wykonywanej na tegorocznej letniej trasie koncertowej Nosowskiej. Za tchnięcie nowego tanecznego ducha w 23-letni utwór odpowiedzialny jest Michał Fox Król.

Jak wiadomo NOSOWSKA nie słynie z rozmowności, więc jeśli wreszcie, po 23 latach chcecie się dowiedzieć „co ona chce powiedzieć…”, to koniecznie tej jesieni wybierzcie się na Zmalowane Wrota.

O Zmalowanych Wrotach:

Czy Katarzyna Nosowska po tym, jak wygrała w Instagrama z profesjonalnymi influencerami, stała się najbardziej poczytną autorką książek w 2018 roku i zaczęła rapować na płycie „BASTA”, może czymś jeszcze zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Artystka znowu wymyka się ramom, aby w wyjątkowy sposób, po raz kolejny podzielić się ze światem swoją wrażliwością. Już tej jesieni Katarzyna Nosowska stanie sama na scenie i będzie do Was gadać. Może wreszcie się dowiemy „co NOSOWSKA chce powiedzieć…”.

To nie będzie typowy one man show, to nie będzie monodram, to nie będzie koncert, to nie będzie kabaret, to nie będzie stand-up… To będzie „sit-down” – pierwsze takie wydarzenie w Polsce!

Spotkanie z kobietą, która po raz kolejny przełamuje wrodzoną nieśmiałość i wychodzi ze swojej strefy komfortu, żeby opowiedzieć o tym, co ją dotyka, co na nią wpływa, o relacjach międzyludzkich i o tym, co tu i teraz. Będzie zabawnie, będzie emocjonalnie, będzie wzruszająco i na pewno będzie mądrze.

Katarzyna Nosowska:

Przyjdź bez zabezpieczenia, daj ochroniarzowi wolne, wyjmij broń z kabury, nie wstydź się, nie bój… Zobaczysz jak nam blisko do siebie. Do tej osoby po Twojej lewej i tej po Twojej prawej. Zapomnij o peselu, o tym co posiadasz, czego jeszcze Ci brak. Cho się spotkać! Weź koniecznie zdjęcie, na którym jesteś dzieciakiem, które jeszcze nie wie, co się wydarzy w przyszłości.

Seria spektakli zawita do pięknych sal kilkunastu polskich miast na jesień tego roku. Katarzynie Nosowskiej na scenie będzie towarzyszyła szczególna oprawa zarówno dźwiękowa, jak i wizualna.

▸ Przeczytaj również: Zobacz jak Jennifer Lopez została striptizerką (WIDEO)

Jeśli wiesz co chcę powiedzieć [live 2019] / Katarzyna Nosowska
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie