Dawid Podsiadło spoileruje film “(Nie)znajomi” na festiwalu w Gdyni

Dawid Podsiadło
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędą się przedpremierowe pokazy obrazu “(Nie)znajomi”, a także spotkanie z twórcami. Tymczasem Dawid Podsiadło, który jest jednym z koproducentów “(Nie)znajomych”, zaprasza do obejrzenia wideo z – jak to ujął – największym spojlerem wszech czasów.

Dawid Podsiadło, który jest jednym z producentów obrazu spotka się z publicznością festiwalu w Gdyni bezpośrednio po projekcji filmu “(Nie)znajomi” w foyer Teatru Miejskiego około g. 17:45. W spotkaniu udział wezmą także: Tadeusz Śliwa (reżyser, współscenarzysta), Aleksandra Domańska (odtwórczyni roli Oli) oraz Łukasz Simlat (odtwórca roli Grzegorza).

Tytułowi “(Nie)znajomi” – grani przez doborową ekipę aktorską w składzie: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojtek Żołądkowicz – zaczynają niewinną grę i szybko przekonują się, że przyjaciół trzeba trzymać blisko, ale telefony jeszcze bliżej, bo wszystko, co w nich przechowujemy, może zostać wykorzystane przeciwko nam. O tym, jakie tajemnice wychodzą na jaw podczas kolacji (nie)znajomych opowiedział, w krótkim klipie Dawid Podsiadło. Spoilerowe wideo można obejrzeć tutaj.

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Film można obejrzeć już w tym tygodniu na pokazach przedpremierowych, a także podczas 44. FPFF w Gdyni:

17.09 (wtorek), g. 22.15 – Muzeum Marynarki Wojennej
20.09 (piątek), g. 16.00 -Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni
21.09 (sobota), g. 12.30 – Muzeum Marynarki Wojennej

“(Nie)znajomi” w kinach zagoszczą od 27 września 2019

Obraz “(Nie)znajomi” promuje teledysk z piosenką Dawida Podsiadły “Najnowszy klip”, który po zaledwie trzech dniach od premiery odnotował ponad milion obejrzeń. Autorem teledysku jest Tadeusz Śliwa, reżyser i współscenarzysta “(Nie)znajomych”, zdjęcia zrealizował Michał Dąbal, operator filmu.

▸ Przeczytaj również: Zobacz jak Jennifer Lopez została striptizerką (WIDEO)

Najnowszy klip / Dawid Podsiadło
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie