Student aresztowany za tekst Radicals (Tyler, the Creator)

Tyler, the Creator

Student z Południowej Alabamy został aresztowany po tym jak na tablicy umieścił fragment tekstu Radicals, którego autorem jest Tyler, the Creator.

Trudno dziwić się władzom, że zareagowały dość ostro, gdy na tablicy pojawił się napis “kill people, burn shit, fuck school, hail satan 666, praise the devil”. 21-letni Jack Aaron Christensen student Uniwersytety Południowej Alabamy w Mobile tekst ten umieścił na tablicy w bibliotece uczelni.

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Tekst pochodzi z kompozycji “Radicals”. Sam autor zdawał sobie sprawę z wagi swoich słów, bo poprzedził piosenkę takim wstępem: “Hej, nie rób nic, co powiem w tej piosence, dobrze? To jest cholerna fikcja”.

Tyler, the Creator przez lata był nieformalnym liderem i współzałożycielem kolektywu hiphopowego Odd Future. To tam swoją karierę rozpoczynali Frank Ocean, Earl Sweatshirt czy Syd the Kid. Jego debiutem był mikstejp “Bastard” z 2009 roku, który wyznaczył artystyczną drogę artysty – samowystarczalność. Skomponował i wyprodukował praktycznie wszystkie utwory na swoich trzech kolejnych studyjnych albumach. Do tego kręcił teledyski, które same w sobie stawały się małymi dziełami sztuki. Za klip do “Yonkers” był nominowany do najważniejszej nagrody świata klipów – MTV Video Award. “Goblin”, “Wolf” i “Cherry Bomb” – trzy płyty Tylera to sukces artystyczny, ale i komercyjny – wszystkie znalazły się w pierwszej piątce amerykańskiego Billboardu. Na krążkach Tylera można odnaleźć m.in. Kanye Westa, Pharrella, SchoolboyQ, a także prawie wszystkich członków Odd Future. Ostatnie dzieło rapera to “Igor” z 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

Radicals
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie