Ozzy Osbourne nagrał płytę

Ozzy Osbourne wystąpi w Polsce (sprawdź, gdzie i kiedy)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ozzy Osbourne zakończył prace nad nowym solowym albumem. Jak przekonuje rockman, to jego najlepsze dzieło w dotychczasowej karierze.

Jeśli chodzi o nowy longplay Ozzy Osbourne ujawnił, że w zestawie znajdzie się 9 numerów w tym “Ordinary Man”. Data premiery na razie nie jest znana.

Nad brzmieniem materiału czuwał Andrew Watt, który pracował przy ostatniej płycie Post Maolne’a “Hollywood’s Bleeding”. To właśnie dzięki współpracy z Malone’em, Osbourne zaangażował Watta. przypomnijmy bowiem, że Ozzy pojawia się gościnnie w nagraniu “Take What You Want” młodego rapera.

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Na początku roku 70-letni wokalista zachorował na grypę, a potem dostał zapalenia oskrzeli. W tej sytuacji artysta trafił na oddział intensywnej terapii w obawie przed zapaleniem płuc, które w jego wieku może mieć tragiczne konsekwencje. Anglik przeszedł trzy operacje i z powodu stanu zdrowia odwołał trasę koncertową po Europie. Niedawno ogłosił jednak nowe daty koncertów, które rozpoczną się 31 stycznia 2020 roku w Nottingham.

Ozzy Osbourne to członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy i frontman legendarnego Black Sabbath. Ostatnią płytą solową Ozzy’ego Osbourne’a pozostaje “Scream” z 2010 roku.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie