Jonas Blue i HRVY imprezują w klipie „Younger”

W teledysku przebojowego duetu wystąpiła gwiazda Instagrama Sommer Ray.

Jonas Blue i HRVY imprezują w klipie „Younger”
fot. materiały prasowe

Jeden z topowych brytyjskich producentów – Jonas Blue – oraz wschodząca gwiazda popu z Wielkiej Brytanii – HRVY – połączyli siły, a efektem ich spotkania jest kawałek „Younger”.

Jonas Blue i HRVY razem! Do singla „Younger” powstał teledysk. Zdjęcia realizowano w Malibu, a gwiazdą wideo jest modelka fitness Sommer Ray, która na Instagramie może poszczycić się imponującą liczbą obserwujących – ponad 22 mln!

▸ Przeczytaj również: Tiësto i Mabel we wspólnym kawałku „God Is A Dancer”

Za reżyserię obrazka odpowiada Daniel Carberry, który w przeszłości pracował m.in. z Justinem Bieberem, Usherem, Thirty Seconds to Mars czy Bruno Marsem. Współautorem kawałka jest Sam Roman, który ma w dorobku m.in. wielki hit Lewisa Capaldiego – „Someone You Loved”.

Jonas Blue może poszczycić się ponad 8 miliardami streamów i 45 mln egzemplarzy sprzedanych singli. Debiutancki album „Blue” wydany w listopadzie 2018, ma w Wielkiej Brytanii status srebra.

20-letni HRVY konsekwentnie buduje bazę fanów na całym świecie. Na Instagramie obserwuje go już 4,5 mln osób, a na YouTube artysta może poszczycić się ponad 2 mln subskrypcji. Liczba streamów jego katalogu przekroczyła już 750 mln. Utwór „Personal” ma w Wielkiej Brytanii srebrną płytę.

Impreza to mantra, a euforia to stan umysłu. „Younger” z miejsca wprawi Was w doskonałe samopoczucie.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

Younger
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie