Klimatyczne, nowe nagranie Foals

Foals
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Zgodnie z planem, w przyszłym miesiącu ukaże się druga część albumu “Everything Not Saved Will Be Lost” Foals. Zespół właśnie opublikował singel.

Foals: “Everything Not Saved Will Be Lost – part 2”, czyli następca płyty z marca tego roku, trafi do rąk fanów 18 października.

Po utworach “Black Bull” i “The Runner”, Foals opublikowali kolejny zatytułowany “Into The Surf”. Delikatnego, klimatycznego nagrania można posłuchać poniżej.

▸ Przeczytaj również: Tiësto i Mabel we wspólnym kawałku „God Is A Dancer”

Piosenki na obydwie części “Everything Not Saved Will Be Lost” były nagrywane w tym samym czasie, a muzycy zapewniają, że jakość nowego albumu będzie co najmniej tak wysoka jak pierwszego.

– Słuchałem tej płyty od początku do końca podczas miksowania – mówi perkusista Jack Bevan. – Nie sądzę, że ludzie się tego spodziewają po części drugiej. Jeśli ktoś wydaje album w dwóch częściach, ładuje lepsze rzeczy na pierwszy, a potem te nudne na drugi. Tym razem jest odwrotnie.

Foals w swojej muzyce przemycają mathrock, funk, taneczną elektronikę, odrobinę muzyki współczesnej i całą paletę cięższych, gitarowych brzmień. Cztery albumy – “Antidotes”, “Total Life Forever”, “Holy Fire” i wydany w 2015 “What Went Down” przyniosły im szereg nagród i nominacji, zasłużonych wyróżnień i rosnącą sprzedaż.

Foals zagrali na OFF Festivalu 2019.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

Into The Surf
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie