Snoop Dogg wstąpił do Peaky Blinders

Snoop Dogg
Snoop Dogg fot. Universal Music Polska

Snoop Dogg opublikował cover piosenki “Red Right Hand” z serialu “Peaky Blinders”.

Okazuje się, że Snoop Dogg jest wielkim fanem serialu i przygotował własną hip-hopową wersję znakomitej piosenki. Klasyczna kompozycja Nicka Cave’a wykorzystana w serialu “Peaky Blinders” doczekała się kolejnej przeróbki.

– Z rozkazu Peaky Blinders, oto “Red Right Hand” w wykonaniu Snoopa Shelby’ego – napisał raper na Twitterze.

▸ Przeczytaj również: Tiësto i Mabel we wspólnym kawałku „God Is A Dancer”

Piąty sezon “Peaky Blinders” trafi do widzów dzięki platformie Netflix 4 października. W nowym sezonie Thomas Shelby musi radzić sobie nie tylko z efektami kryzysu gospodarczego po krachu na Wall Street, ale także stanąć do konfrontacji z Oswaldem Mosleyem (Sam Claflin), przywódcą Brytyjskiej Unii Faszystów.

“Peaky Blinders” to epicki dramat gangsterski, osadzony w latach 20. XX wieku w powojennym Birmingham. Serial zasłynął z inspirującego połączenia kina gangsterskiego w kostiumie i współczesnej muzyki. Na ścieżce dźwiękowej można usłyszeć m.in. utwory Davida Bowiego, który był wielkim fanem serialu, a także Nicka Cave’a czy PJ Harvey. Bohaterami są członkowie rodziny Shelby, która po I wojnie światowej kieruje Peaky Blinders – jedną z najsilniejszych i najbardziej bezwzględnych grup przestępczych w Anglii. Gangiem rządzi Thomas Shelby (Cillian Murphy), który rozwija sieć legalnych interesów. Z czasem Peaky Blinders rozszerzają swoje wpływy na południe Anglii, a zwłaszcza Londyn.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie