Lewis Capaldi i orkiestra w „Bruises”

Lewis Capaldi podbije świat swoim albumem
fot. Alexandra Gavillet © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lewis Capaldi prezentuje nowy singiel „Bruises”, któremu towarzyszy premiera EP-ki o tym samym tytule, jak również teledysk z wykonaniem piosenki w towarzystwie orkiestry. Utwór promuje debiutancki album artysty, bestsellerowy „Divinely Uninspired To A Hellish Extent”.

„Bruises” to kolejny wielki hit w katalogu Lewisa Capaldi, następca „Someone You Loved”, „Grace” i „Hold Me While You Wait”. Nowy singiel zyskał status platyny w Wielkiej Brytanii już dzięki streamom z płyty, zanim jeszcze ukazał się jako osobne wydawnictwo.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w zaskakującym duecie! (“You Don’t Own Me”)

Na EP-ce „Bruises”, poza oryginalną wersją, znalazły się również wersja z orkiestrą, akustyczna i remix Steve’a Voida.

Do wersji nagranej z Manchester Camerata Orchestra powstał klip, który pojawi się na YouTube w piątek o 19:00.

2019 to rok Lewisa Capaldiego. Jego debiutancki album spędził łącznie 6 tygodni na 1. miejscu listy najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii, a zdobycie statusu platyny zajęło mu zaledwie 10 tygodni. „Divinely Uninspired To A Hellish Extent” jest obecnie drugim najchętniej kupowanym albumem roku na Wyspach, ustępuje jedynie ścieżce dźwiękowej do filmu „Król rozrywki”. „Someone You Love” to bezapelacyjnie jeden z największych hitów roku. Okupował szczyt UK’s Official Singles Chart przez 7 tygodni.

„Someone You Loved” pnie się bardzo szybko w Billboard Hot 100, w ubiegłym tygodniu trafił do pierwszej dziesiątki. Lewis Capaldi miał również szansę zaprezentować się na żywo w programie „The Late Late Show with James Corden”.

Zobacz występ:

https://www.youtube.com/watch?v=Gj5MOKdBTgg
Someone You Loved

Niedawno Lewis zakończył wspólną trasę koncertową z Edem Sheeranem. Artysta przygotowuje się obecnie do zimowej trasy po Wielkiej Brytanii oraz koncertów halowych na początku 2020. Dodajmy, że ta trasa wyprzedała się jeszcze przed premierą debiutanckiego albumu. Ta sztuka udała się naprawdę niewielu wykonawcom.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

„BRUISES” EP – lista utworów:
1. Bruises
2. Bruises (Live Orchestral Version)
3. Bruises (Guitar Acoustic)
4. Bruises (Steve Void Remix)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie