MUZOTAKTMUZYKANowy singielRadzimir Dębski w nowym projekcie #SłuchajMiasta

Radzimir Dębski w nowym projekcie #SłuchajMiasta
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

21 stycznia odbyła się premiera nowego utworu Radzimira Dębskiego – „3 cities”.

Kompozytor i producent muzyczny, Radzimir Dębski, stworzył go w ramach projektu #SłuchajMiasta, któremu patronuje Wyborowa.

REKLAMA

To, co połączyło JIMKA i markę Wyborowa to fascynacja nocnym życiem trzech metropolii – Warszawy, Paryża i Nowego Jorku.

Efektem tej współpracy jest utwór oraz klip „3 cities” i limitowana edycja wódki Wyborowa, sygnowana symbolami trzech miast.

Materiały promocyjne partnera

Radzimir Dębski postanowił połączyć trzy różne światy – Warszawę, Paryż i Nowy Jork – w jednym temacie muzycznym, w utworze „3 cities”.

Jak sam przyznaje: „Miasta nocą mają w sobie coś niezwykłego. Po zmroku jest zupełnie inaczej – widzę rzeczy, których w ciągu dnia nie zauważam, kolory są mocniejsze, bardziej nasycone, dźwięki są czystsze.”

Każde z tych miast, ma w sobie coś wyjątkowego, co fascynuje i przyciąga. Nowy Jork tempo, w którym żyją jego mieszkańcy; Paryż, nonszalancję i dyskrecję wąskich uliczek; Warszawa mieszankę pamięci z przyszłością – z tym charakterystycznym, lekkim bałaganem, który nas ukształtował i sprawia, że jesteśmy tacy a nie inni.

ZOBACZ TELEDYSK
RADZIMIR DĘBSKI – 3 CITIES

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA