Po półtora roku od premiery pierwszej płyty “Wracam do domu”, po wielu koncertach i spotkaniach z ludźmi Damian Syjonfam znów zabierze nas w podróż do miejsc i świata, w którym możemy na chwilę przysiąść, spokojnie pomyśleć i zatopieni w muzyce otworzyć oczy na sprawy, na które zbyt często je przymykamy.

5 lutego 2016 ukaże się drugi album Damiana Syjonfam p.t. „To co było, to będzie”.

Muzykę na płytę współtworzyli między innymi: Watzek Wawrzyniak, niemiecki kolektyw producencki Oneness Records oraz Riddim Bandits.

Wszystkie teksty na płycie są autorstwa Damiana Syjonfama (Damian Skoczylas). Gościnnie na płycie zaśpiewają: Mesajah, Pablopavo, Paprodziad.

Już dziś możecie posłuchać na naszym kanale promomixu najnowszej płyty Damiana Syjonfam, która ukaże się 5 lutego 2016 roku.

Damian o nadchodzącej płycie mówi tak: „Świat bardzo szybko zbliża się do granicy, po której przekroczeniu, ludzie ze swoją radością, smutkiem, złością i wszystkimi uczuciami, które nadają życiu sens – nie będą już nic znaczyć. Dlatego wrócimy do miejsca w którym wszystko się zaczęło, zbudujemy wszystko na nowo. Tak naprawdę ten proces już się rozpoczął. Jaki to będzie świat, to zależy tylko i wyłącznie od nas. Muzyka ma dawać ludziom przyjemność, ukojenie, zabierać ich do miejsc za którymi tęsknią ich serca. Takie jest przesłanie tej płyty. Posłuchaj może okaże się że i Ty na niej jesteś.”

POSŁUCHAJ PROMOMIX
DAMIAN SYJONFAM – TO CO BYŁO, TO BĘDZIE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!