Harley Quinn powróciła

Ptaki nocy Harley Quinn powróciła
fot. screen YouTube

W sieci pojawił się zwiastun filmu “Ptaki nocy” i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn.

Margot Robbie gra w filmie Harley Quinn, czyli bohaterkę którą poznaliśmy w “Legionie samobójców”. Produkcja jest poświęcona kobiecym bohaterkom pojawiającym się na kartach zeszytów DC Comics.

Jurnee Smolett-Bell portretuje Black Canary (Czarnego Kanarka). Mary Elizabeth Winstead wciela się w Huntress (Łowczyni). Rosie Perez gra Renee Montoyę a Ella Jay Basco gra Cassandrę Cain doskonałą zabójczynię, która pomaga Batmanowi.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w zaskakującym duecie! (“You Don’t Own Me”)

Ewan McGregor gra Czarną Maskę, gangstera z Gotham, który szefuje organizacji False Face Society. Czarna Maska ma m.in na koncie zamordowanie rodziców, których firmę chciał przejąć. Przejęcie o tyle nie miało sensu, że złoczyńca szybko doprowadził kompanię kosmetyczną do upadku. Chris Messina wcieli się w Victora Zsasza, seryjnego mordercę, który każdą ofiarę odnotowuje znakiem na swoim ciele. Ali Wong pojawi się jako pomocnica Renee Montoi.

Cathy Yan jest pierwszą kobietą z Azji, która wyreżyserowała komiksowy film. Twórczyni zrobiła wrażenie na szefach Warner Bros. swoją wizją filmu. Artystka ma na koncie znakomicie przyjęty na festiwalu Sundance film “Dead Pigs”.

Premiera została zapowiedziana na 7 lutego 2020 roku.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

Ptaki nocy
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie