W październiku Alessia Cara śpiewa o październiku

Artystka zaprezentowała oficjalny klip do piosenki „October”. Utwór promuje EP-kę „This Summer”.

Alessia Cara porównywana do Amy Winehouse i Billie Holiday. Recenzje nowego albumu wokalistki
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Alessia Cara opublikowała teledysk do piosenki “October”. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Alessia Cara kontynuuje promocję mini albumu pt. “This Summer”. Mała płytka jest następca albumu “The Pains of Growing” (2018), który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem przez fanów i krytykę. Polscy fani mogli oglądać Alessię Carę jako support Shawna Mendesa.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande z największą ilością nominacji do MTV EMA 2019! (WIDEO)

Kanadyjska wokalistka i kompozytorka w 2018 roku otrzymała Grammy w kategorii najlepszy nowy artysta. Debiutowała utworem “Here” (2015), który w pierwszym tygodniu po zamieszczeniu na Soundcloudzie zdobył ponad 500 tysięcy streamów, a następnie stał się najpopularniejszym wiralowym utworem roku w Spotify. Łącznie sprzedano ponad 3 miliony egzemplarzy singla.

Debiutancka EP-ka “Four Pink Walls”, a następnie debiutancki album “Know-It-All” zapewniły artystce sukces na całym świecie. “Scars to Your Beautiful” wielokrotnie pokryło się platyną. W 2016 Cara użyczyła głosu do piosenki “How Far I’ll Go” z filmu “Vaiana: Skarb oceanu”. “10800-273-8255” ft. Logic zgromadziło w serwisach cyfrowych ponad 4 miliardy streamów. “Growing Pains” było preludium do drugiego albumu “The Pains of Growing”. Krążek promowały single “Trust My Lonely” oraz “Out of Love”.

▸ Przeczytaj również: Halsey na urodziny tańczy z bratem w akwarium (WIDEO)

October
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!