Dan + Shay + Justin Bieber = “10,000 Hours”. To murowany hit!

Dan + Shay + Justin Bieber =
fot. screen YouTube

Dan + Shay i Justin Bieber nagrali singel zatytułowany “10,000 Hours”. W teledysku do piosenki zobaczymy między innymi prywatne zdjęcia żony Justina, Hailey Baldwin.

Justin Bieber i Hailey Baldwin nie przestają wciąż zaskakiwać fanów. Świeżo upieczona para młodych wystąpiła gościnnie w teledysku do piosenki zatytułowanej “10,000 Hours”.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande z największą ilością nominacji do MTV EMA 2019! (WIDEO)

Dan + Shay, jeden z najpopularniejszych zespołów w Stanach Zjednoczonych wydał właśnie nowy utwór “10 000 Hours” nagrany z Justinem Bieberem. Piosenka została napisana przez tworzących duet Dan Smyers i Shay Mooney, Justina Biebera oraz Jessie Jo Dillion, Jordana Reynoldsa i Jasona “Poo Bear” Boydema.

Duet Dan + Shay w zeszłym roku zdobył nagrodę Grammy za przełomowy utwór “Tequila”, który do tej pory zgromadził prawie miliard streamów i był jedną z najczęściej granych piosenek w amerykańskich rozgłośniach radiowych.

Dan + Shay mają w tym roku szansę na najwięcej statuetek CMA Awards (Country Music Association Awards), w tym w kategoriach duet roku, album roku i singiel roku za pokryty dwukrotną platyną, utrzymujący się przez 4 tygodnie na 1. miejscu przebój “Speechless”. Smyers dodatkowo może otrzymać nagrodę za piosenkę roku, jako współautor (razem z Nicolle Galyon i Jordanem Reynoldsem) nominowanej drugi rok z rzędu “Tequili” .

W ciągu 7 lat działalności duet Dan + Shay spędził 10 tygodni na szczycie list przebojów rozgłośni country i zgromadził 3 miliardy streamów. Łącznie mają 17 platynowych i złotych certyfikatów oraz 6 singli numer 1 w radiu country. W tym roku wyróżnieni zostali pierwszym Grammy i zostali najbardziej nagradzanym wykonawcą podczas Academy of Country Music Awards. Okazali się również triumfatorami w kategorii country podczas CMT Music, Billboard Music oraz Teen Choice Awards.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran prawie jak Bond z Camilą Cabello i Cardi B

10,000 Hours
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie