Zedd & Kehlani pracują w knajpie (WIDEO)

Ten duet naprawdę urzeka!

Zedd & Kehlani pracują w knajpie (WIDEO)
fot. screen YouTube

Laureat Grammy, DJ i producent Zedd połączył siły z sensacją R&B Kehlani, a efektem ich pracy jest teledysk do piosenki “Good Thing”.

W klipie Zedd występuje jako pianista w stylowym lokalu, a Kehlani gra poniżaną kelnerkę. Sytuacja rozwija się niezbyt miło dla nadętych gości. Za teledysk odpowiada Warren Fu, który pracował wcześniej z The Weekndem i The 1975.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande z największą ilością nominacji do MTV EMA 2019! (WIDEO)

– Już dawno nie ekscytowałem się tak piosenką. “Good Thing” łączy wszystkie moje muzyczne fascynacje i wpływy – opowiada Zedd.

– Ma elementy popu, jazzu, elektroniki i soulu. To podróż przez wszystkie gatunki, w których tworzyłem i których słuchałem. Współpraca z Kehlani była prawdziwym zaszczytem. To talent jakich mało.

– Zawsze podziwiałam Zedda za umiejętność zabawy sztuką, w swoje kawałki potrafi tchnąć prawdziwe życie – dodaje Kehlani. – Dawno nie czułam się tak dobrze jak podczas sesji nagraniowych do “Good Thing”.

Anton Zasławskij znany jako Zedd drugi album “True Colors” wydał w 2015 roku. “SweetSexySavage”, debiut Kehlani, ukazał się w 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran prawie jak Bond z Camilą Cabello i Cardi B

Good Thing
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie