Lana Del Rey przerwała koncert z powodu e-papierosa (WIDEO)

Lana Del Rey zabrała głos w sprawie plotek! Jaką tajemnicę zdradziła?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kto by się spodziewał, że ten popularny nałóg może zakłócić koncert! Lana Del Rey przerwała swój ostatni koncert w Stanach Zjednoczonych, bo zgubiła na scenie e-papierosa. Zdarzenie nagrali fani gwiazdy. Możecie je zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Lana Del Rey zgubiła na scenie swojego ukochanego e-papierosa i z tego powodu przerwała swoje show w Portland. W rzeczywistości stało się to operacją wieloosobową, bowiem piosenkarka nie mogła sama sobie poradzić z problemem i poprosiła cały zespół o pomoc w poszukiwaniu elektronicznego papierosa.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez fanów i opublikowane w sieci. Zobaczcie poniżej zabawne nagranie.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande z największą ilością nominacji do MTV EMA 2019! (WIDEO)

„Gdzie jest mój piep**ony vape?” – zapytała Lana Del Rey na scenie.

Gwiazda jak widać była bardzo sfrustrowana bezowocnymi poszukiwaniami swojego gadżetu w czasie występu. Zanim rzekła do publiczności, czy zaśpiewa dla niej piosenkę zatytułowaną “Video Games”, dość często padały wulgaryzmy jak np. „piep**yć to”.

Czy to był zamierzony cel, by podburzyć tłum fanów zgromadzonych w Moda Center do zaśpiewania największego hitu? Czy była to jakaś sztuka “performance”?!

Lana Del Rey ma jednak powodów do uśmiechu, jej najnowszy album zatytułowany “Norman Fucking Rockwell!” jest na dobrej drodze, by stać się najbardziej cenionym albumem 2019 roku.

Jej nowy krążek ukazał się 31 sierpnia 2019 roku i jest to już szósty studyjny album piosenkarki. Materiał zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji na całym świecie.

Perfekcyjny album na nasze czasy – Stereogum. / Jadąc przez L.A., szukając miłości i sensu życia, Lana Del Rey zamienia kiczowaty patriotyzm owinięty amerykańską flagę na pogodzenie się ze złożoną, dystopijną rzeczywistością – NOW ***** / Lana Del Rey w zachwycający sposób balansuje pomiędzy kolejnymi warstwami, a efekt jest piorunujący. „Norman Fucking Rockwell!” to album wielowymiarowy. – NME ***** / Na swoim szóstym, ekscytującym albumie, Del Rey serwuje mroczno-romantyczną wizję kalifornijskiego snu, która może posłużyć za epitafium dla całego kraju – Rolling Stone 4,5/5.

Piosenkarka odbywa właśnie trasę koncertową w USA, gdzie po kilku miesiącach przerwy przeniesie do na nasz kontynent.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowego chłopaka?! Jest nim Niall Horan?! (FOTO)

Lana Del Rey zapowiada "Norman Fucking Rockwell"
fot. materiały prasowe
Lana Del Rey dołącza do line-upu Open'er Festival 2019!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie