MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMiley Cyrus w szpitalu! Jest przy niej nowy chłopak Cody Simpson

Miley Cyrus w szpitalu! Jest przy niej nowy chłopak Cody Simpson
M

REKLAMA
REKLAMA

Miley Cyrus trafiła do szpitala z powodu zapalenia migdałków. Gwiazda na bieżąco informuje ze szpitalnego łóżka fanów, w jakim jest stanie i publikuje na Instagramie zdjęcia. Piosenkarka nie jest sama, bowiem wspiera ją Cody Simpson, który przy każdej możliwej okazji czuwa przy niej w pokoju szpitalalnym.

Miley Cyrus trzeba przyznać ma ostatnio naprawdę bardzo barwne życie prywatne. Tym razem nie jest to szczęśliwy okres dla piosenkarki. Gwiazda cierpi z powodu zapalenia migdałków, o czym informowała wcześniej fanów w social mediach.

REKLAMA

Teraz z tego powodu trafiła do szpitala, gdzie zapewne czeka ją zabieg lub operacja – sprawa może nie jest aż tak poważna, ale bardzo uciążliwa z uwagi na wykonywany zawód. Piosenkarka może mieć przez dłuższy czas problem na scenie, ponieważ… może powstawać głos dźwięczny. Co to oznacza?! Przede wszystkim zmiana barwy w śpiewaniu.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande z największą ilością nominacji do MTV EMA 2019! (WIDEO)

Jak wynika z relacji na Insta Story, Miley Cyrus nie jest sama, cały czas czuwa i wspiera ją Cody Simpson, obecny partner gwiazdy. Jej pobyt w szpitalu możemy oglądać na Instagramie, skąd się dowiadujemy między innymi o tym, że tuż po rozstaniu z Kaitlynn Carter wokalistka jest w bliższych relacjach z 22-letnim Australijczykiem.

Miley Cyrus i Cody Simpson

I choć australijski piosenkarz jest obecny w tych trudnych sytuacjach gwiazdy, to warto zaznaczyć, że znajomi donoszą, że ich związek to kolejna zabawa Miley. Nic więcej. Miley Cyrus nawet sama w czasie pobytu w szpitalu postanowiła zażartować sobie z ostatniego lesbijskiego romansu i napisała: “Tak poza tym… mamo, jednak zmieniłam plany”.

Piosenkarka jest podłączona obecnie do kroplówki i jak sama podzieliła się w social media, musi wyzdrowieć do weekendu, ponieważ ma zaplanowany bardzo ważny koncert. Artystka ma zaplanowany od dłuższego czasu już występ na imprezie charytatywnej, którą organizuje Ellen DeGeneres.

Oby się wszystko udało! Pozostaje nam życzyć szybkiego powrotu do zdrowia!

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowego chłopaka?! Jest nim Niall Horan?! (FOTO)

Miley Cyrus refleksyjna po rozstaniu! To dla Niej rzuciła Liamia?!
fot. instagram.com/kaitlynn
Miley Cyrus i Liam Hemsworth spędzają razem swoje pierwsze walentynki jako małżeństwo
fot. Instagram @mileycyrus
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie


» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA