MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyPezet zapowiada gości na jedynym koncercie

Pezet zapowiada gości na jedynym koncercie
P

REKLAMA
REKLAMA

Pezet ogłosił pierwszych gości, którzy pojawią się obok niego na scenie podczas jedynego koncertu w Warszawie. Są to KęKę, Ten Typ Mes, Onar, Jan Rapowanie, Oki i Zdechły Osa. Koncert odbędzie 19 grudnia w Torwarze.

Tydzień temu pojawiła się informacja, że Pezet zagra tylko jeden koncert promujący nowy album „Muzyka Współczesna”. Sprzedaż biletów na wydarzenie w warszawskim Torwarze ruszyła 10 października o godzinie 12:00 za pośrednictwem Going: https://events.goingapp.pl/wydarzenie/2161570

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zaśpiewała hit Queen. Internauci oburzeni! (WIDEO)

REKLAMA

Podczas koncertu Pezet zagra zarówno materiał z najnowszego albumu jak i swoje najpopularniejsze utwory. Wszystko to w specjalnie na to wydarzenie szykowanej oprawie wizualnej. Ponadto Pezetowi na scenie towarzyszyć będą wyjątkowi goście. Dziś poznaliśmy pierwszych sześciu artystów, którzy pojawią się 19 grudnia w warszawskim Torwarze. Są to KęKę, Ten Typ Mes, Onar, Jan Rapowanie, Oki i Zdechły Osa.

Najnowszy album Pezeta „Muzyka Współczesna” ukazał się 27 września. Na pięć dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. Album zapowiadały single: „Obrazy Pollocka”, „Intro” oraz „Gorzka woda”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowego chłopaka?! Jest nim Niall Horan?! (FOTO)

Obrazy Pollocka
Gorzka woda
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA