Riverside ruszają na wiosnę w trasę

Riverside ruszają na wiosnę w trasę
fot. materiały prasowe

Riverside powraca na trasę koncertową w 2020 roku. Dziś zespół ogłosił, że w kwietniu przyszłego roku ma zamiar zagrać ostatnie występy przed dłuższą przerwą, zapowiadając tym samym finał trasy promującej wydaną w 2018 roku płytę “Wasteland”.

– Miło nam poinformować, że już w kwietniu 2020 powracamy z kolejnymi polskimi koncertami w ramach trasy I’m Your Private Wasteland – zapowiadają muzycy Riverside.

– Tym razem pojawimy się w największych miastach Polski, które ominęliśmy w ubiegłym roku. Będą to nasze ostatnie występy przed dłuższą przerwą, wielki finał i podsumowanie największej i najdłuższej trasy koncertowej Riverside, która wyniosła zespół na zupełnie inny poziom. I’m Your Private Wasteland 2020 będzie też naszą największą produkcją sceniczną, setlista będzie zmodyfikowana i pojawią się niespodzianki. Zakończona we wrześniu pierwsza edycja, która obejmowała dziewięć koncertów, została w całości wyprzedana i wiele osób nie było w stanie nabyć biletów. Mamy nadzieję, że tym razem szanse będą większe 😉 Sprzedaż biletów startuje dokładnie za tydzień, w czwartek 24 października.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber oficjalnie ogłasza fanom, że czeka na dziecko!

Oto plan trasy I’m Your Private Wasteland:
16.04. Wrocław – A2
17.04. Gliwice – Arena Gliwice
18.04. Kraków – Studio
19.04. Warszawa – Progresja
25.04. Gdańsk – Stary Maneż
26.04. Poznań – Sala Ziemi

Album “Wasteland”, który uzyskał już status złotej płyty, pobił swoją popularnością poprzednie wydawnictwo zespołu, “Love, Fear and the Time Machine”. Pochodzący z płyty singiel “River Down Below” przez siedem tygodni znajdował się na pierwszym miejscu LP3.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zaśpiewała hit Queen. Internauci oburzeni! (WIDEO)

River Down Below
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie