Sting: My Songs – koncert w Warszawie

Sting
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Cherrytree Management i Live Nation ogłaszają koncert Sting: My Songs, który odbędzie się 25 lipca na PGE Narodowym. Bilety trafiły do ogólnej sprzedaży w czwartek, 31 października o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Sting: My Songs to trasa, która obejmuje m.in. wyprzedany koncert w Krakowie (2 listopada 2019). Tourneé jest żywiołowym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej uwielbianych przez fanów utworach napisanych przez artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police.

Podczas koncertu, który został okrzyknięty „mistrzowskim występem od początku do końca” fani usłyszą m.in. takie przeboje jak „Englishman in New York”, „Fields of Gold”, „Shape Of My Heart”, „Every Breath You Take”, „Roxanne”, czy „Message In A Bottle”, które Sting zaśpiewa w akompaniamencie zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (klawisze), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ogłasza: Nowa płyta jest skończona! (WIDEO)

Członkowie fanklubu Stinga będą mieli dostęp do ekskluzywnej przedsprzedaży na www.sting.com. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w czwartek, 31 października o 10.00 na LiveNation.pl I Ticketmaster.pl.

Więcej informacji o trasie i biletach na www.Sting.com.

Sting na PGE Narodowym w Warszawie – 25 lipca 2020.

▸ Przeczytaj również: Ronnie Ferrari lepszy od Taco Hemingwaya? Zaskakujące wyniki!

Sting
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie