Zuza Jabłońska z bardzo ważnym przekazem. To trzeba zobaczyć!

Zuza Jabłońska z bardzo ważnym przekazem w klipie „Wisła”. To trzeba zobaczyć!
fot. materiały prasowe

„Wisła” to nietuzinkowa piosenka, w której Zuza Jabłońska – jak zawsze – eksperymentuje z brzmieniem, wokalem oraz nie boi się przekraczać barier gatunkowych.

Kawałek został wyprodukowany przez Thomasa Martina, a autorami są Patryk Kumór, Lanberry oraz sama Zuza Jabłońska. Singiel to kolejny dowód na to, że Jabłońska jest jedną z najciekawszych postaci wśród młodych gwiazd. W każdym kolejnym utworze artystka pokazuje inną odsłonę, jednak przy zachowaniu podobnej ekspresji oraz estetyki.

Zuza Jabłońska świetnie funkcjonuje na granicy mainstreamu i alternatywy, a w każdym singlu dodaje kolejny smaczek do swojego dorobku, którego ukoronowaniem będzie debiutancki album przewidziany na 2020 rok.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ogłasza: Nowa płyta jest skończona! (WIDEO)

Klip do „Wisły” zrealizowany przez Dawida Ziembę porusza tematy odmienności oraz tolerancji. Zuza Jabłońska po raz kolejny zabrała głos w ważnej sprawie społecznej, tym razem odnosząc się do szykanowania wśród młodych. Poznając osoby wyglądające, ubierające i zachowujące się inaczej niż my, poszerzamy własne horyzonty. Zapraszamy do obejrzenia teledysku tutaj:

Zuza Jabłońska zyskała rozgłos dzięki pierwszej edycji „The Voice Kids”, w której pod trenerskim okiem Barona i Tomsona doszła do ścisłego finału. Debiutowała singlem „Sami”, który dotychczas zgromadził ponad 4 mln streamów.

Wielkim przebojem okazał się kolejny utwór młodej artystki – „Powiedz mi to twarz” z gościnnym udziałem Jana-Rapowanie i Silesa. Kawałkowi towarzyszył manifest związany z problemami w codziennej komunikacji międzyludzkiej oraz zjawiskiem hejtowania w internecie. Singiel dotarł na szczyt zestawienia najpopularniejszych utworów w radiach w Polsce i ma już status złotej płyty. Teledysk – nominowany do Fryderyka – obejrzano już ponad 15 mln razy. Łączna liczba streamów audio i wideo wynosi prawie 19 mln. Utworu „Spacer po linie” dotychczas odsłuchano w serwisach cyfrowych 3,3 mln razy.

▸ Przeczytaj również: Ronnie Ferrari lepszy od Taco Hemingwaya? Zaskakujące wyniki!

Posłuchaj singla „Wisła”.

Wisła
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!