Viki Gabor z wyjątkowym wyróżnieniem!

Viki Gabor z wyjątkowym wyróżnieniem!
fot. materiały prasowe

1 listopada Viki Gabor jako pierwsza polska wokalistka pop znalazła się na okładce TIDAL Rising Global. Playlista tworzona przez dziennikarzy TIDAL z całego świata, to prezentacja najciekawszych artystów z różnych gatunków muzycznych, którzy zdaniem ekspertów wyznaczą trendy muzyczne w najbliższych latach.

Viki Gabor to 12 letnia wokalistka, która szturmem zdobyła polskie listy przebojów. Wzbudza ogromne zainteresowanie mediów w Polsce i na świecie i mimo młodego wieku ma już grono zagorzałych fanów.

Artystka będzie również reprezentować Polskę na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. To, że konkurs odbywa się w naszym kraju zawdzięczamy laureatce poprzedniej edycji – Roksanie Węgiel, która w poprzednich miesiącach również gościła na playliście TIDAL Rising Global.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ogłasza: Nowa płyta jest skończona! (WIDEO)

Obecność w programie TIDAL Rising umożliwia artystom szeroką promocję na platformie, lepsze pozycjonowanie ich utworów oraz możliwość zdobycia nowych, zagranicznych fanów. TIDAL Rising to nietylko playlista. To autorski program dedykowany nowym muzykom z całego świata, w którym TIDAL, dzięki wsparciu zespołu ds. kontaktu z artystami i wytwórniami, marketingu, promocji, PR, mediów społecznościowych oraz redaktorów – w sposób ciągły opiekuje się i wspiera reprezentujących różne style artystów. Twórcy objęci programem, poza promocją i widoczną ekspozycją w aplikacji, w ramach dłuższej współpracy mogą otrzymać wsparcie przy tworzeniu komunikacji PR i kreowaniu wizerunku, współfinansowanie sesji zdjęciowych, produkcji teledysków, koncertów czy spotkań z fanami.

Żeby dostać się do programu TIDAL Rising, artysta musi zostać wybrany przez zespół dziennikarzy serwisu pochodzących z poszczególnych rynków lokalnych. Następnie specjaliści z siedziby głównej platformy kwalifikują poszczególnych muzyków do programu, zamieszczając ich utwory na playliście TIDAL Rising: Global. Podstawę stanowią dotychczasowe dokonania artysty, popularność wśród fanów oraz potencjał przygotowanego materiału muzycznego. Jednak TIDAL Rising adresowany jest nie tylko do twórców, ale również do fanów muzyki — wprowadzając ich w dźwiękowe rewiry, które bez odpowiedniego wsparcia mogłyby pozostać nieodkryte.

Playlistę TIDAL Rising Global można posłuchać tutaj: https://tidal.com/browse/playlist/83c09057-8484-4011-80ac-ceb3e0772318

▸ Przeczytaj również: Ronnie Ferrari lepszy od Taco Hemingwaya? Zaskakujące wyniki!

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie