Małgorzata Ostrowska, węże i pająki (WIDEO)

"Ziemia w ogniu" to singel promujący pierwszy od 12 lat, studyjny, album piosenkarki "Na świecie nie ma pustych miejsc".

Małgorzata Ostrowska, węże i pająki (WIDEO)
fot. materiały prasowe

Małgorzata Ostrowska prezentuje teledysk do utworu zatytułowanego “Ziemia w ogniu”. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Małgorzata Ostrowska powraca!

– Nie jest to najbardziej reprezentatywny utwór z tej płyty, ale zdecydowanie najbardziej energetyczny. Na koncertach jest przyjmowany przez publiczność entuzjastycznie, więc mam nadzieję, że radia też go przyjmą z dużą życzliwością. – mówi artystka.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ogłasza: Nowa płyta jest skończona! (WIDEO)

Do piosenki powstał też bardzo intrygujący klip, którego reżyserem jest Pascal Pawliszewski.

– Bardzo spodobała mi się ta wizja Pascala. Nie jestem postacią jednowymiarową i ten klip też o tym opowiada. Poza tym zachwycił mnie fakt, że oprócz bardzo oryginalnych postaci na planie pojawił się zestaw niezwykłych zwierząt tj. koń, puchacz, wąż, tarantula oraz przepiękny owczarek szwajcarski. Bezpośredni kontakt odpuściłam sobie tylko z pająkiem – wspomina Małgorzata Ostrowska.

Album “Na świecie nie ma pustych miejsc” ukaże się 15 listopada. Zawiera 13 premierowych utworów oraz jako bonus – przebój “Szpilki”. Niespodzianką jest fakt, że płyta będzie dostępna z dwiema okładkami do wyboru. Słowa utworu napisała Małgorzata Ostrowska, a muzykę skomponował Maciej Muraszko.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

Ziemia w ogniu
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!