Janelle Monáe śpiewa dla “Zakochanego kundla”

Nowy album Janelle Monáe
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci pojawiła się nowa wersja piosenki “He’s a Tramp” z “Zakochanego kundla”.

Nową wersję “He’s a Tramp” przygotowała Janelle Monáe. Artystka jest też współkompozytorką piosenki “What a Shame”, która także trafiła do filmu. Jest to przeróbka “The Siamese Cat Song”, ponieważ syjamskie koty z oryginału postrzegane są jako antyazjatycki stereotyp.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ogłasza: Nowa płyta jest skończona! (WIDEO)

Tessa Thompson udzieliłą głosu Lady. Justin Theroux gra Trampa. Ashley Jensen pojawiłą się jako terrier Jackie, przyjaciółka Lady. Kiersey Clemons zagrała Darling, czyli właścicielkę Lady. Thomas Mann zagra Jima Deara, który wyrzuca Lady z domu, gdy jego żona rodzi dziecko. Yvette Nicole Brown wcieliłą się w ciotkę Sarah. Janelle Monáe, zagra Peg, suczkę, którą Lady spotyka, gdy zostaje zabrana do schroniska.

Oryginalny film “Zakochany kundel” powstał w 1955 roku. Zgodnie z angielskim tytułem (“Lady and the Tramp”) film opowiadał historię Lady, suczki cockera spaniela z dobrego domu oraz Trampa, mieszkającego na ulicy kundla. Tych dwoje połączy uczucie, gdy Lady znajdzie się na ulicy po tym jak jej właścicielom urodzi się dziecko. W polskiej wersji jako Lady pojawiła się Kalina Jędrusik.

Film trafił na platformę Disney+ 12 listopada.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

He’s a Tramp
What a Shame
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie