Hurts na jedynym spotkaniu z fanami przed koncertem w Poznaniu!

Polska publiczność uwielbia brytyjski duet Hurts – i ze wzajemnością. To właśnie dzięki fanom zespołu piosenka „Some Kind Of Heaven” z ostatniego albumu grupy stała się w Polsce jednym z największych przebojów ubiegłego roku.

Zespół nie zapomniał o naszym kraju i przy okazji najnowszej trasy koncertowej odwiedzi nas dwukrotnie – 28 lutego (Poznań) i 15 marca (Warszawa).

Przy okazji poznańskiego koncertu będzie też podpisywać swoje płyty w salonie Empik w Starym Browarze. Fanów zespołu czeka więc nie tylko moc koncertowych wrażeń ale także możliwość spotkania Theo i Adama, którzy podpisywać będą swoje płyty w salonie Empik w Starym Browarze (ul Półwiejska 42).

Do tej pory takie wydarzenia z udziałem Hurts cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale nigdy jeszcze nie odbywały się one poza stolicą. Podpisywanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Ostatni album Hurts „Surrender” (Sony Music) ukazał się w październiku ub.r. i przyniósł takie przeboje jak „Wings”, „Lights”, „Wish” oraz wspomiany „Some Kind Of Heaven”, który zespół zaprezentował na żywo po raz pierwszy w Polsce w sierpniu – podczas gali Eska Music Awards.

Najnowszym utworem przeznaczonym do promocji radiowej jest najbardziej taneczna chyba kompozycja w karierze zespołu – „Nothing Will Be Bigger Than Us”.

POSŁUCHAJ SINGLA
HURTS – NOTHING WILL BE BIGGER THAN US