Lauv w duecie z LANY

Lauv w duecie z LANY
fot. materiały prasowe

W serwisach cyfrowych pojawił się wspólny utwór Lauv i zespołu LANY – „Mean It”. Singiel zapowiada debiutancki krążek Lauv „~how i’m feeling~”, którego premiera zaplanowana jest na 6 marca 2020.

Lauv tak opowiada o utworze: – „Mean It” powstało z perspektywy tego, co inne osoby mogłyby chcieć do mnie powiedzieć. Nie jestem idealny i przyznaję to bez bicia. Rozmawiałem od dawna z Paulem z LANY, aby coś razem zrobić. Pewnego dnia wysłałem mu smsa z pomysłem na piosenkę, a jemu bardzo spodobał się mój pomysł. Umówiliśmy się na wspólne nagrania i świetnie się przy tym bawiliśmy. Jestem fanem LANY od dawna, myślę że nasze brzmienia idealnie się uzupełniają.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello romansuje od 6 grudnia

Lauv ogłosił niedawno premierę debiutanckiego albumu, udostępnił też utwór „Sims”. Artysta określa się mianem „jednoosobowego boysbandu”. Sprawdź utwór tutaj:

W maju 2020 Lauv wystąpi w Warszawie. Szczegóły na oficjalnej stronie wydarzenia.

LANY to trio z Los Angeles, skład którego tworzą Paul Klein, Les Priest oraz Jake Goss. Do tej pory muzycy wydali dwa albumy: „LANY” w 2017 oraz „Malibu Nights” w 2018. Obecnie artyści są w trakcie nagrań materiału na trzeci krążek, którego premiera jest zaplanowana na 30 czerwca 2020.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

Mean It
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie