Lewis Capaldi prezentuje nowy utwór „Before You Go”

Lewis Capaldi: Najbardziej oczekiwany brytyjski debiut tej wiosny.
fot. materiały prasowe

„Najbardziej osobisty utwór w mojej dotychczasowej karierze” – tak Lewis Capaldi zapowiada najnowszy singiel „Before You Go”. Piosenka promuje cyfrową reedycję debiutanckiego albumu artysty, „Divinely Uninspired To A Hellish Extent”, który ukazał się 22 listopada.

Lewis Capaldi rozpoczyna wyprzedaną trasę po Wielkiej Brytanii, by podsumować niesamowity rok. Z tej okazji artysta opublikował nowy utwór, „Before You Go”, który zapowiada reedycję albumu „Divinely Uninspired To A Hellish Extent”. Debiut Capaldiego spędził sześć tygodni na szczycie list sprzedaży w Wielkiej Brytanii, w 10 tygodni zdobył status platyny i jest obecnie najlepiej sprzedającym się krążkiem w UK. Singiel promujący wydawnictwo, „Someone You Loved”, jest pierwszym numerem jeden Lewisa na Billboard Hot 100. Ostatnim brytyjskim wokalistą, któremu udała się ta sztuka, był James Blunt w 2005.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

Na reedycji „Divinely Uninspired To A Hellish Extent”, poza podstawową tracklistą, usłyszymy trzy nowe utwory: „Leaving My Love Behind”, „Let It Roll” oraz „Before You Go”, które opowiada o radzeniu sobie z tragedią. Lewis Capaldi przy okazji premiery napisał:

Ostatni rok był dziki. W najśmielszych snach nie spodziewałem się, że to wszystko mi się przydarzy. Niecałe dwa lata temu cieszyłem się, gdy udało mi się ogarnąć koncerty w małych pubach i barach w Szkocji, a gdy piszę te słowa, moja piosenka jest numerem jeden na listach przebojów w Stanach. Co wieczór mogę grać dla wypełnionych aren na całym świecie. (…) „Before You Go” to najbardziej osobisty utwór w mojej dotychczasowej karierze. Nie mogę się doczekać, aż go usłyszycie.
-Lewis Capaldi

„Divinely Uninspired To A Hellish Extent” – lista utworów:
Grace
Bruises
Hold Me While You Wait
Someone You Loved
Maybe
Forever
One
Don’t Get Me Wrong
Hollywood
Lost On You
Fade
Headspace
Before You Go
Leaving My Love Behind
Let It Roll

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

Before You Go
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie