MUZOTAKTFotorelacjePremiera albumu LINDEMANN w nocnym klubie (ZDJĘCIA)

Premiera albumu LINDEMANN w nocnym klubie (ZDJĘCIA)
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W piątek 22 listopada ukazał się album „F & M” Lindemann, solowego projektu wokalisty Rammsteina. Na dzień przed oficjalną premierą wydawnictwa, Universal Music Polska oraz Antyradio zorganizowały ekskluzywny odsłuch dla grupy fanów i dziennikarzy. Wydarzenie odbyło się w Warszawie w nietypowym, lecz idealnie korespondującym z estetyką projektu miejscu – nocnym klubie Sofia.

Niemiecko-szwedzki superduet – Till Lindemann (RAMMSTEIN) oraz Peter Tägtgren (Pain, Hypocrisy) – prezentują „F & M” – drugi album zespołu LINDEMANN. Jak mówi sam Till: – Nie mamy żadnych zasad. Możemy pisać zarówno ballady, jak i bardzo mocne utwory. Chodzi o emocje. Chcieliśmy stworzyć coś nowego, coś, czego nigdy wcześniej nie nagraliśmy, zarówno w ramach LINDEMANN, jak i innych naszych projektów.

REKLAMA

Peter Tägtgren dodaje: – Nie wiedzieliśmy, jak będzie brzmiał ostateczny rezultat, ale postanowiliśmy zaszaleć. Wiedzieliśmy, że to jest to, gdy słuchaliśmy danego kawałka i byliśmy zadowoleni.

Pierwszy album LINDEMANN, „Skills In Pills”, był nagrany w całości po angielsku. Tym razem słyszymy wyłącznie niemieckojęzyczne kompozycje, wyśpiewane niepodrabialnym głosem Tilla w towarzystwie warstwy muzycznej od multi-instrumentalisty, człowieka-instytucji, czyli Petera Tägtgrena. Obaj artyści są jeszcze bardziej wolni, schizofreniczni, źli i zachwycający niż kiedykolwiek przedtem!

Materiały promocyjne partnera

„F & M” narodziło się jako wynik współpracy Tilla Lindemanna z Hamburg Thalia Theater, który przygotowywał nowoczesną, mroczną adaptację „Jasia i Małgosi”. Pięć piosenek artyści napisali na potrzeby przedstawienia, reszta utworów to premierowe kompozycje. Łącznie na „F & M” trafiło 11 kawałków, w tym single „Steh Auf”, „Knebel” czy „Ich Weiß Es Nicht”.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

Premiera albumu LINDEMANN w nocnym klubie

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać w całości albumu „F & M” i podziwiać widowiskowy pole dance w wykonaniu tancerek Alex i Bomba. Dodatkową atrakcją był konkurs, w ramach którego należało popisać się umiejętnością tańca na rurze przy dźwiękach singla „Steh Auf”. Zwycięzcy otrzymali promocyjne t-shirty oraz CD.

Galeria zdjęć z wydarzenia:

fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show
fot. Show The Show

W dniu premiery albumu ukazał się także trzeci singiel „Frau & Mann”, któremu towarzyszy kolejny mocny teledysk przeznaczony tylko dla pełnoletnich widzów.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

Jak zwykle możemy spodziewać się ostrych scen, ale też sporej dawki humoru:

Frau & Mann
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA