Jeszcze jeden kochanek Taylor Swift (Firts Dance Remix)

Taylor Swift odlicza do 26 kwietnia! Nowa płyta? (FOTO)
fot. materiały prasowe

Taylor Swift opublikowała kolejny remiks kompozycji “Lover”. Możecie jej posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Jakiś czas temu Taylor Swift zaprezentowała remiks piosenki z udziałem Shawna Mendesa. Teraz wokalistka opublikowała wersję zainspirowaną jej występem podczas rozdania American Music Awards.

Shawn Mendes dodał kilka linijek do romantycznej piosenki: “Możemy zapalić kilka świeczek i tańczyć w kuchni, kochanie / Nasze zdjęcia z młodości wiszą na ścianie / Usiądziemy na werandzie / Zaśpiewam ci piosenki miłosne, by na końcu dodać / W końcu cię mam / Nie pozwolę ci upaść”.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

Taylor Swift będzie gwiazdą Open’er Festivalu 2020.

Taylor Swift, absolutna ikona ostatniej dekady i jedna z najbardziej wpływowych współczesnych artystek na świecie, wystąpi w Gdyni podczas festiwalu Open’er.

Taylor Swift przyjedzie do Polski, by promować najnowszy album zatytułowany “Lover”, który ukazał się w sierpniu tego roku. „Lover” to siódmy krążek w dyskografii Taylor Swift. Album promują single „Me!”, „You Need To Calm Dawn” oraz tytułowy. Do „Lover” powstał teledysk, który ukazał się dzień przed premierą płyty. Za reżyserię klipu odpowiadają Swift oraz Drew Kirsch.

– „Lover” to celebracja miłości w każdym jej odcieniu, uroku i przejawie chaosu. To pierwszy mój album, który jest w pełni mój od początku do końca i czuję w związku z tym olbrzymią dumę. Jestem bardzo podekscytowana! – mówi piosenkarka.

– Na mojej nowej płycie jest dużo emocjonalnych wątków. Bardzo chciałam udostępnić wam utwór piąty przed premierą całości. To taka tradycja, którą właściwie sami zapoczątkowaliście, ponieważ na początku nie zdawałam sobie sprawy, że robi się z tego jakaś reguła. Jednak z waszą pomocą odkryłam, że podświadomie za każdym razem na mojej płycie piąta piosenka jest bardzo osobista, szczera i odkrywająca wiele emocji – dodaje artystka.

▸ Przeczytaj również: Monika Gładysz: Kipi seksapilem! Ostra jak brzytwa. Ślinią się na jej widok…

Lover
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie