Camila Cabello składa obietnice bez pokrycia

Camila Cabello
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Camila Cabello obiecała Jamesowi Cordenowi, że “na pewno” zaśpiewa z nim w duecie kompozycję zatytułowaną “Señorita”. Więcej o tym fakcie poniżej na MUZOTAKT.pl

“Señorita” to jeden z największych przebojów tego roku, który Camila Cabello zaśpiewała w duecie z Shawnem Mendesem. Artystka wrzuciła właśnie na Twitter filmik, w którym namawia fanów z Anglii by zamawiali jej nowy album “Romance”.

W pewnym momencie dołącza do niej James Corden, który wymusza na wokalistce obietnicę wspólnego zaśpiewania piosenki “Señorita”. Camila Cabello się zgadza, ale jej mina sugeruje coś zgoła innego.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

Album “Romance” ukaże się 6 grudnia. Na płytę trafią znane już kompozycje “Señorita” (z Shawnem Mendesem), “Liar”, “Shameless”, “Cry for Me” oraz “Easy”.

Camila Cabello występowała w Fifth Harmony w latach 2012-2016. Jej debiutancka solowa płyta “Camila” ukazała się w styczniu 2018. Wokalistka współpracowała ponadto z Machine Gun Kellym przy nagraniu “Bad Things” i Pitbullem przy numerze “Hey Ma” z soundtracku do filmu “Szybcy i wściekli 8”.

Piosenkarka zagra w nowej wersji “Kopciuszka”. Urodzona na Kubie wokalistka nie tylko sportretuje główną postać, ale także zajmie się muzyką. Dla Cabello będzie to debiut kinowy.

▸ Przeczytaj również: Tymek z nowym numerem – „Bravi Ragazzi”

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie