Poznajcie Olę z filmu “Psy 3”

Poznajcie Olę z filmu Psy 3
fot. screen YouTube

Jeśli pamiętacie Angelę i Nadię, to musicie poznać Olę. Dominika Walo zagrała nową bohaterkę w trzeciej odsłonie kultowej serii Władysława Pasikowskiego – “Psy”.

Angela i Nadia z poprzednich odsłon kultowej serii “Psy” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, przez lata zyskały status kultowych bohaterek. Ola w filmie “Psy 3. W imię zasad” to niezależna i pewna siebie dziewczyna, która tylko na pozór doskonale radzi sobie w świecie mężczyzn, a tak naprawdę szuka miłości, bezpieczeństwa i uczciwości.

W tej roli debiutująca na dużym ekranie Dominika Walo. “To zła kobieta była” – jak będzie z Olą? Odpowiedź w kinach już 17 stycznia.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

Dominika Walo to studentka IV roku aktorstwa w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Jej dyplomowy spektakl “Nie jedz tego, to jest na Święta” w ubiegłym tygodniu zdobył Grand Prix 39. WGIK International Student Festival w Moskwie. “Psy 3. W imię zasad” to filmowy debiut aktorki.

W obrazie “Psy 3. W imię zasad” ponownie krzyżują się drogi Franza Maurera (Bogusław Linda), Waldka Morawca (Cezary Pazura) i Radosława Wolfa (Artur Żmijewski). To nie wszyscy bohaterowie, którzy powrócą w obsadzie filmu “Psy 3. W imię zasad” – Edward Linde-Lubaszenko raz jeszcze wcieli się w postać kapitana Tadeusza Stopczyka. Czy dawny naczelnik pomoże dawnym przyjaciołom ten ostatni raz? Dowiemy się 17 stycznia, gdy film w reżyserii Władysława Pasikowskiego trafi do kin.

Do obsady dołączyli także Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos. Udział potwierdzili ponadto Marcin Dorociński, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Mirosław Baka, Jacek Beler, Aleksandra Linda, Dominika Kluźniak i Dominika Walo. Pasikowski odpowiada również za scenariusz.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

Psy 3
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!