Babymetal wystąpi w Polsce! (DATA, MIEJSCE, BILETY)

Babymetal wystąpi w Polsce! (DATA, MIEJSCE, BILETY)
fot. instagram.com/babymetal_official

Polscy fani czekali z niecierpliwością na taką wiadomość! Japoński zespół Babymetal w końcu wystąpi w naszym kraju. Grupa zagra w warszawskiej Stodole 8 czerwca 2020 roku.

Grupa Babymetal, która może pochwalić się trasami z Red Hot Chili Peppers czy Guns N’ Roses przyjedzie do naszego kraju!

Babymetal to japoński zespół grający szeroko pojętą muzykę heavymetalową. W jego skład wchodzą Suzuka “Su-metal” Nakamoto oraz Moa “Moametal” Kikuchi. Ich debiutancki album ukazał się w 2014 roku. W październiku 2019 zespół podzielił się z nami swoją najnowszą płytą – “Metal Galaxy”. Krążek bardzo szybko znalazł się na szczycie listy Top Rock Album magazynu “Billboard” – do tej pory nie udało się to żadnemu innemu azjatyckiemu zespołowi.

W tym samym roku zespół wystąpił na jednym z najważniejszych festiwali w Europie – legendarnym Glastonbury.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

W swojej krótkiej karierze, zespół miał okazję supportować takie gwiazdy jak Lady Gagę, Red Hot Chili Peppers, Metallikę czy Guns N’ Roses. Młodzi muzycy mają także wsparcie od wokalisty Judas Priest, Roba Halforda, który twierdzi, że “Babymetal jest obecnie jednym z najbardziej unikatowych metalowych doświadczeń na świecie”. Babymetal są najwyżej notowanym japońskim zespołem na liście Official Albums Chart w Wielkiej Brytanii. Również jako pierwszy japoński zespół wystąpili na Wembley.

Bilety w sprzedaży ogólnej dostępne od 6 grudnia (11:00) na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl, Ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.

Przedsprzedaż Citi Handlowy: 4.12 (12:00) – 6.12 (10:00).
Przedsprzedaż Ticketmaster: 5.12 (11:00) – 6.12 (11:00).

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

Karate
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie