Bogusław Linda w zwiastunie klipu “Psy. W imię zasad” O.S.T.R.-a i Sebastiana Fabijańskiego

Psy. W imię zasad Bogusław Linda
fot. screen YouTube

Bogusław Linda powraca jako Franz Maurer w teledysku do utworu O.S.T.R & Sebastiana Fabijańskiego “Psy. W imię zasad”.

Po premierze singla promującego film “Psy 3. W imię zasad” na platformach streamingowych, O.S.T.R & Sebastian Fabijański nie zwalniają tempa i już dziś przedstawiają zapowiedź teledysku, który pojawi się na kanale YouTube Asfalt Records 9 grudnia.

Reżyserią ilustracji do utworu zajął się Xawery Żuławski, natomiast scenariusz to dzieło Sebastiana Fabijańskiego. Wyczekiwana przez fanów nowa odsłona kultowych “Psów” Władysława Pasikowskiego wejdzie na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku.

▸ Przeczytaj również: Mandaryna w końcu wyznała prawdę: “Bez niego nie żyję” (WIDEO)

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i “Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

W filmie grają Bogusław Linda, Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos, Aleksandra Linda, Dominika Kluźniak i Dominika Walo.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

https://www.youtube.com/watch?v=BCLSaOtXHh0
Psy. W imię zasad
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie