Aerosmith zagra latem w Krakowie!

Aerosmith
Aerosmith fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Aerosmith zagrają 12 lipca w Tauron Arenie Kraków.

Świeżo po odbyciu serii koncertów Deuces are Wild w Las Vegas amerykański rockowy zespół Aerosmith przyjedzie do Europy.

Jedyny w swoim rodzaju zespół Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej w ciągu pięciu dekad od powstania.

▸ Przeczytaj również: Mandaryna w końcu wyznała prawdę: “Bez niego nie żyję” (WIDEO)

Aerosmith są laureatami czterech statuetek Grammy, ośmiu American Music Awards, sześciu Billboard Awards czy dwunastu MTV Video Music Awards.

W 2020 roku, Aerosmith, kontynuując niezwykle udaną karierę, z okazji 50-lecia istnienia, zagra serię europejskich koncertów, od Włoch aż po Niemcy. Trasa ta będzie poprzedzona niezwykle serią koncertów Aerosmith w Las Vegas, która rozpoczęła się 6 kwietnia 2019, a zakończy 4 czerwca 2020.

Wpływ Aerosmith na muzykę rockową i cały przemysł muzyczny jest niepodważalny. Aerosmith może poszczycić się wieloma sukcesami związanymi z obecnością na listach przebojów i liczbą sprzedanych płyt, między innymi: jedynym wśród zespołów rockowych debiutanckim numerem jeden na Billboard Hot 100 z utworem “I Don’t Want to Miss a Thing”, największą liczbą złotych płyt i certyfikatów (w tym złotych, platynowych i multiplatynowych) zdobytych przez jakikolwiek amerykański zespół, a także, razem z Van Halen, największą ilością multiplatynowych albumów wśród amerykańskich grup muzycznych.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

I Don’t Want to Miss a Thing
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie