MUZOTAKTWywiadyEwa Farna: Kiedy pojawi się nowa płyta? Czy wokalistka planuje trasę koncertową?

Ewa Farna: Kiedy pojawi się nowa płyta? Czy wokalistka planuje trasę koncertową?
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ewa Farna wzięła udział w ramach cyklu „WEŹ ZAPYTAJ” tylko w TIDAL! Kiedy pojawi się nowa płyta? Czy wokalistka planuje trasę koncertową? Jakie ma pasje poza muzyką? To tylko niektóre pytania zadane przez fanów Ewy Farnej w ramach cyklu „WEŹ ZAPYTAJ” w serwisie TIDAL.

Ewa Farna, mimo młodego wieku ma na swoim koncie aż 9 albumów. Ostatni z nich („Inna”) pojawił się na rynku w 2015 roku. Od tamtej pory wokalistka w dużym stopniu poświęciła się życiu rodzinnemu. Jak wyznała z uśmiechem, niestety, ale codzienne obowiązki skutecznie uniemożliwiły jej skoncentrowanie się na tworzeniu materiału na cały album. Nie zostawiła jednak przez ten okres swoich fanów bez nowej muzyki. Co jakiś czas wypuszcza na rynek single, które na pewno znajdą się na nowej płycie. Na premierę albumu trzeba będzie jednak jeszcze chwilę poczekać. Jak dowiadujemy się z rozmowy, na rynku pojawi się on w przyszłym roku.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello nie chce śpiewać hitu Senorita przez Shawna Mendesa?!

Artystka zapytana o najbliższe plany koncertowe już teraz zaprosiła fanów na plenerową trasę koncertową, którą planuje latem 2020 roku. Najwierniejsi fani mogą zobaczyć ją już teraz podczas kameralnych koncertów granych w czeskich teatrach.

Materiały promocyjne partnera

Poza muzyką i rodziną Ewa chciałby również poświęcić się podróżom. Niestety ze względu na małe dziecko, nie będzie w stanie w najbliższym czasie wybrać się do Nowej Zelandii, o której marzy od dłuższego czasu. Podróżowanie na tak długich dystansach uważa obecnie za zbyt wymagające.

W wywiadzie Ewa Farna zdradziła również m.in. czego słucha w domu i w podróży, z jaką polską gwiazdą śpiewała na koncercie będąc jeszcze dzieckiem oraz co sądzi o polskiej kuchni.

Cała rozmowa dostępna jest już w aplikacji TIDAL: tidal.com/browse/video/125390675?play=true


TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 54 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising.

▸ Przeczytaj również: Doda w oszałamiającej kreacji na wyborach Miss Supranational 2019!

Ewa Farna
fot. Piotr Tarasiewicz (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
Ewa Farna
fot. Piotr Tarasiewicz (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA