Viki Gabor: Premiera “Superhero” na CD! Gdzie można kupić krążek?!

Viki Gabor: Premiera
fot. instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor wydała eurowizyjny hit na płycie. Od trzech dni singiel “Superhero” jest dostępny stacjonarnie w salonach sieci Empik!

“Tak jak obiecałam, ogłaszam Wam pierwszą niespodziankę” – napisała na Instagramie Viki Gabor.

“Na płycie oprócz Eurowizyjnej wersji znajdziecie także piosenkę w całości po angielsku! Każda sztuka dodatkowo zawierać będzie mój odręczny autograf! 🤩” – dodała młoda artystka.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello nie chce śpiewać hitu Senorita przez Shawna Mendesa?!

Limitowane wydanie płyty zawiera zarówno eurowizyjną wersję utworu, jak i tę w języku angielskim. Każda sztuka płyty zawiera odręczny podpis VIki. Singiel będzie dostępny w salonach sieci Empik, natomiast preorder na stronie empik.com wyprzedał się w ciągu 3 dni!

Dziś poprzez swoje social media Artystka poinformowała, że caly dochód ze sprzedaży singla ma zamiar przeznaczyć na walkę z zanieczyszczeniem środowiska wpłacając pieniądze na rzecz fundacji WWF. Jak sama mówi, nie chce tylko śpiewać o ekologii, chce działać!

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 24 listopada 2019. W tym roku finał odbył się w Gliwicach, dzięki ubiegłorocznemu triumfowi Roxie. Gabor zdobyła więc drugie z rzędu zwycięstwo dla Polski, a ta sztuka nie udała się jeszcze żadnemu uczestnikowi Eurowizji Junior!

▸ Przeczytaj również: Doda w oszałamiającej kreacji na wyborach Miss Supranational 2019!

„Superhero” Viki Gabor w anglojęzycznej wersji
fot. materiały prasowe
Viki Gabor reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2019!
fot. screen YouTube
View this post on Instagram

[PL⤵️] Today is the day! Superhero is now out in CD format! 🤩As promised, I’m revealing the last surprise related to the release – all money that will be earned gets re-invested in fighting pollution and waste. The things I sing about are incredibly important to me, and just as the lyrics go: we’re all superheros! 🔥I believe that we can all together achieve great things, step by step. Do you already own a copy? If not, then head out to an Empik store near to you. Share your photos with the CD on Instagram and I will repost them! I would like to thank many people, but most of all you guys. Nothing would be possible without you. All of this is thanks to you. ❤❤❤ . To już dziś! Premiera mojego singla Superhero na CD! 😍 Tak jak obiecałam zdradzam ostatnią tajemnicę związaną z premierą – CAŁY dochód ze sprzedaży płyty przeznaczam na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. To, o czym śpiewam w tej piosence jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat! Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie uda nam się osiągnąć więcej! A Wy macie już swój egzemplarz singla? Jeśli nie to szukajcie ich w salonach sieci Empik, wstawiajcie zdjęcia na instastory, a ja postaram się Was zrepostować! Chciałabym podziękować wielu osobom, ale przede wszystkim dziękuję Wam, bez Was nie byłoby żadnego mojego małego sukcesu. To wszystko dzięki Wam. ❤ . #viki #vikigabor #wearethesuperheroes #single #empik #premiera #charity #thankyou

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie