Taylor Swift i Jason Derulo śpiewają “Memory” u Jimmy’ego Fallona

Taylor Swift i Jason Derulo śpiewają
fot. screen YouTube

Taylor Swift, Jason Derulo i James Corden pojawili się w programie “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, by wykonać piosenkę zatytułowaną “Memory” z musicalu “Koty”. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Wśród gości pojawili się Taylor Swift, Jason Derulo, James Corden, Francesca Hayward oraz oczywiście wykonująca piosenkę w musicalu Jennifer Hudson. Aktorzy byli wspomagani przez Jimmy’ego Fallona oraz zespół The Roots.

▸ Przeczytaj również: Ewa Farna: Kiedy pojawi się nowa płyta? Czy wokalistka planuje trasę koncertową?

W musicalu grają Taylor Swift, Jason Deluro, Judi Dench (Deutronomy), Idris Elba (Macavity (w polskiej wersji nazywał się Makiavel)), Ian McKellen oraz Rebel Wilson (Plameczka Pac), Jennifer Hudson (Grizabella), James Corden oraz tancerka The Royal Ballet Francesca Hayward (Wiktoria).

Za choreografię odpowiada Andy Blankenbuehler, który jest za pan brat z “Kotami”, gdyż pracował przy wersji scenicznej na Broadwayu.

“Koty” to musical Andrew Lloyda Webbera z 1981 roku. Teksty piosenek napisał Trevor Nunn wykorzystując wiersze T.S. Eliota, pochodzące głównie z tomu poezji “Old Possum’s Book of Practical Cats”. Najpierw musical wystawiono na West Endzie, a następnie na Broadwayu. Spektakl londyński grano przez 21 lat, nowojorski 18 lat. Niedawno pojawiły się odświeżone wersje musicalu na obu scenach. W Polsce spektakl pokazywał Teatr Muzyczny “Roma”.

Za reżyserię odpowiada Tom Hooper, który ma na koncie filmy “Jak zostać królem” czy “Dziewczyna z portretu”. Scenariusz napisał Lee Hall.

Film trafi do kin 20 grudnia 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Viki Gabor: Premiera “Superhero” na CD! Gdzie można kupić krążek?!

Memory
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie