Natalia Zastępa o szalonej miłości i przeżywaniu przygód z ukochaną osobą

Natalia Zastępa lepsza niż Roksana Węgiel?! Posłuchajcie jej nowego singla
fot. materiały prasowe

Finalistka pierwszej edycji programu „The Voice Kids” wydała właśnie kolejny singiel. Natalia Zastępa tłumaczy, że piosenka „Kłopoty” mówi o szalonej miłości i przywołuje na myśl ciepłe, letnie dni. Uważa też, że tekst autorstwa Maćka Wasio jest niezwykle uniwersalny, w związku z czym łatwo jest się z nim utożsamić. Wokalistka w przyszłym roku planuje nagrać swoją pierwszą płytę.

Natalia Zastępa twierdzi, że tytułowych kłopotów nie należy interpretować dosłownie. Nie oznaczają one bowiem życiowych tragedii i zawirowań, a szalone i pozytywne chwile, które w młodości przeżywa się z ukochaną osobą.

– Piosenka „Kłopoty” jest o zwariowanej, szalonej miłości dwóch osób. Kojarzy mi się z letnim klimatem, zabawą i właśnie ze wpadaniem w kłopoty razem z drugą osobą. Mówiąc kłopoty, mam jednak na myśli fajne przygody i pozytywne chwile – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Zastępa.

▸ Przeczytaj również: Ewa Farna: Kiedy pojawi się nowa płyta? Czy wokalistka planuje trasę koncertową?

Tekst nowego singla wokalistki autorstwa Macieja Wasio jest niezwykle uniwersalny. Dzięki temu Natalia Zastępa szybko się w nim odnalazła. Ma nadzieję, że także jej fani będą mogli odnieść go do swojego życia.

– Tekst napisał Maciek Wasio. Mieliśmy taką śmieszną sytuację, że podczas spotkania Maciek, dorosły mężczyzna, powiedział do mnie: Natalia, próbowałem się wczuć w rolę 17-letniej nastolatki, zobacz, jak mi wyszło. Bardzo się odnajduję w tym tekście. Myślę, że jest on uniwersalny, chyba każdy kiedyś przeżywał przygody z ukochaną osobą, czasami nawet chwile grozy – tłumaczy.

Poprzednie single Zastępy szybko stawały się przebojami. Chociaż wokalistka nie wie, czy tak będzie także i tym razem, ma nadzieję, że „Kłopoty” przypadną do gustu szerszej publiczności.

– Nie mam pojęcia, czy „Kłopoty” powtórzą sukces „Za późno”. Liczę na to, ale trudno mi teraz to przewidzieć – dodaje Natalia Zastępa.

Natalia Zastępa nie ukrywa, że przyszły rok będzie dla niej bardzo pracowity. Ma bowiem w planach nagrywanie pierwszej płyty. Ponadto jej kalendarz wypełniony jest terminami koncertów. Wokalistka bardzo się cieszy, że może realizować swoją pasję.

– W przyszłym roku mam zamiar wydać płytę, na razie skupiam się na singlu „Kłopoty” i nagrywamy teledysk. Na następny rok mam już także zaplanowane koncerty. Jest intensywnie, ale bardzo się z tego powodu cieszę – mówi Natalia Zastępa.

▸ Przeczytaj również: Lana Del Rey z 14-minutową niespodzianką! (WIDEO)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie