Słynny piosenkarz Paul Anka ogłosił odroczenie trasy koncertowej w Europie, w tym koncertów w Warszawie i Krakowie, które miały się odbyć 1 i 2 lutego tego roku.

Decyzja kanadyjskiego piosenkarza jest podyktowana aktualną sytuacją bezpieczeństwa w Egipcie i Paryżu. Ponieważ trasa koncertowa artysty zaczynała się od koncertu w Egipcie, a następny w kolejności miał być koncert w Paryżu, piosenkarz postanowił odwołać najpierw te koncerty, co ogłosił tuż przed Świętami Bożego Narodzenia .

Jednak po naciskach swoich menedżerów ostatecznie podjął decyzję o odroczeniu koncertów również w pozostałych miastach starego kontynentu i przesunięciu ich na czerwiec 2016 r. Nowe terminy koncertów piosenkarza zostaną ogłoszone do końca stycznia – wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Paul Anka postanowił odroczyć swoją trasę po Europie, która była zaplanowana na luty 2016. Piosenkarz i autor niezliczonych światowych przebojów postanowił w ten sposób zareagować na obecną sytuację bezpieczeństwa w Europie. “Ze względu na utrzymujące się obawy dotyczące bezpieczeństwa w Europie Paul Anka podjął bardzo trudną decyzję o przesunięciu terminów koncertów . Podobna decyzję podjęło kilku innych artystów, co ostatecznie utwierdziło piosenkarza w słuszności tego postanowienia. Paul Anka z radością oczekuje na spotkanie ze swoimi fanami w nowych terminach, które zostaną podane do wiadomości w najbliższym czasie” informuje menedżer artysty ​​Laurence Leader.

Wszystkie bilety kupione do tej pory przez fanów na koncerty Paula Anki w lutym zachowują swoją ważność na koncert w dniu, którego termin zostanie podany w najbliższej przyszłości . “W tej chwili ciężko pracujemy, aby negocjować alternatywną datę koncertu. Fani Paula Anki nie muszą się martwić, gdyż Jego zespół zapewnił, że koncerty w Warszawie i Krakowie odbędą się w innym terminie” poinformowała przedstawicielka organizatora koncertów JVS Group Lucie Nouzova.

Paul Anka jest słusznie uważany za wielką osobowość w świecie muzyki popularnej. Jego największy przebój Diana, nagrany w wieku piętnastu lat otworzył mu drzwi do światowej kariery. Od tego czasu współpracował z wieloma wielkimi artystami jak Frank Sinatra, Buddy Holly, Frankie Lyman i Chuck Berry. Paul Anka jest również autorem tekstów i kompozytorem cechującym się niezwykłym wyczuciem włączeniu melodii i słów w swoich utworach.

Jest autorem wielu światowych hitów, jak na przykład najbardziej znana piosenka Sinatry “My Way” czy „She is a lady” Toma Jonesa. Współtworzył sukces wielu młodych piosenkarzy, m.in.: Króla Popu Michaela Jacksona dla którego napisał utwór „This is it”, będący tytułem niezrealizowanej trasy koncertowej Jacksona. Paul Anka jest również autorem piosenki “Love Never Felt So Good”, która ukazała się po śmierci Jacksona. Wspierał początek kariery Michaela Buble będąc koproducentem jego albumu w roku 2003.

POSŁUCHAJ SINGLA
PAUL ANKA – PUT YOUR HEAD ON MY SHOULDER

https://www.youtube.com/watch?v=TY4uxdAt4-M

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!