MUZOTAKTNEWSYMuzykaKarol G i Nicki Minaj – „Tusa” #3 na świecie

Karol G i Nicki Minaj – „Tusa” #3 na świecie
K

REKLAMA
REKLAMA

„Tusa” – wspólny utwór Karol G i Nicki Minaj jest pierwszym kobiecym utworem latino, który trafił do pierwszej dziesiątki Spotify Global Top. Obecnie utwór zajmuje trzecią pozycję wśród najpopularniejszych kawałków na świecie w serwisie.

Karol G i Nicki Minaj autorkami wiralowego hitu „Tusa”.

Karol G kończy rok 2019 na szczycie Billboard’s Top Latin Female Artist, czym udowadnia, że jest bardzo liczącą się siłą w świecie zdominowanym przez mężczyzn – odnotowuje magazyn „Billboard”, a w „PAPER” czytamy: „Karol G to liderka nowej fali urbano”.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Cleo popłakała się podczas występu uczestniczki „The Voice Kids” (WIDEO)

Karol G ma na koncie szereg wyróżnień, w tym People’s Choice Awards, Billboard Latin Music Awards, Latin American Music Awards, MTV Europe Music Awards, iHeartRadio Music Awards, Premios Juventud i wiele innych. Zyskała przychylne opinie takich mediów jak VICE, Rolling Stone, The FADER, Complex czy Noisey.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą “Pink Friday”. Dwa lata później wydała “Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci album raperki, “The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków. Jej ostatnia płyta “Queen” ukazała się 10 sierpnia.

Posłuchaj utworu „Tusa” w duecie z Nicki Minaj tutaj:

▸ Przeczytaj również: Sandra Kubicka: Co piątek ktoś próbował mnie psychicznie zniszczyć!

Tusa
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA