Sarsa: 5 lat temu debiutowała w The Voice of Poland. Zobaczcie, jak się zmieniła (FOTO)

Sarsa
fot. Kasia Stańczyk Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016

Marta Markiewicz, znana milionom Polaków jako Sarsa. Zobaczcie, jak wyglądała pięć lat temu, kiedy po raz pierwszy stanęła na scenie muzycznego show TVP2 – „The Voice of Poland”.

Zanim Sarsa po raz pierwszy zaśpiewała na scenie „The Voice of Poland” we wrześniu 2014 roku, próbowała swoich sił w innych programach typu talent-show. Dopiero udział w piątej edycji „The Voice”, zagwarantował jej rozpoznawalność.

▸ Przeczytaj również: Cleo popłakała się podczas występu uczestniczki „The Voice Kids” (WIDEO)

Pamiętny występ z „Przesłuchań w Ciemno”, po którym Sarsa trafiła do drużyny Edyty Górniak, wyświetlono dotychczas ponad 5,5 miliona razy. I choć Marta Markiewicz nie wygrała programu (z powodów zdrowotnych zrezygnowała z udziału na etapie odcinków na żywo), pojawienie się na voice’owej scenie, otworzyło jej drzwi do kariery. 

Dziś, pięć lat po debiutanckim występie w muzycznym show TVP2, Sarsa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek z wieloma sukcesami na koncie. Wokalistka jest laureatką wielu plebiscytów, jej przeboje grają największe rozgłośnie radiowe w kraju, a jej klipy na YouTube wyświetlono ponad 225 milionów razy! Sarsa całkowicie też zmieniła swój wizerunek, co możecie zobaczyć w naszej galerii.  

Przy okazji gościnnego udziału w półfinale dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”, Sarsa postanowiła dać kilka porad młodym, aspirującym wokalistom walczącym o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. 

Piszcie swoje piosenki. Znajdźcie dobrego managera. Słuchajcie rad innych, ale niech na koniec decyduje Wasze serce – mówi Marta „Sarsa” Markiewicz, która sam przyznaje, że udział w polskiej edycji „The Voice” był niezwykle ważnym etapem w jej życiu zawodowym. 

Byłam wdzięczna za każdą radę i opinie trenerów. Sam program był dla mnie drogowskazem i potwierdzeniem, że jestem w życiu na dobrej drodze – dodaje wokalistka. 

▸ Przeczytaj również: Sandra Kubicka: Co piątek ktoś próbował mnie psychicznie zniszczyć!

Marta Markiewicz w The Voice of Poland
fot. materiały prasowe
Sarsa
fot. materiały prasowe
Sarsa
fot. materiały prasowe
Sarsa
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!