Viki Gabor zaliczyła wpadkę podczas Sylwestra Marzeń TVP (WIDEO)

Viki Gabor zaliczyła wpadkę podczas Sylwestra Marzeń TVP (WIDEO)
fot. instagram.com/sylwestermarzen

Sylwester Marzeń z Dwójką (TVP) w Zakopanem po raz kolejny zebrał niemały tłum gwiazd z Polski i zagranicy. Wśród nich była tegoroczna zwyciężczyni Eurowizji Junior, Viki Gabor. Niestety w czasie występu młodej wokalistki doszło do nietypowego zdarzenia. Więcej już teraz na MUZOTAKT.pl

Viki Gabor przypomnijmy pod koniec zeszłego roku wygrała Konkurs Piosenki Eurowizja Junior, który odbył się w Gliwicach. Z tego powodu 12-latka została zaproszona, by wystąpić ze swoim eurowizyjnym przebojem “Superhero” podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem organizowany przez Telewizję Polską.

Niestety jej wykon nie poszedł najlepiej, dlaczego?!

▸ Przeczytaj również: Cleo popłakała się podczas występu uczestniczki „The Voice Kids” (WIDEO)

Sylwester Marzeń – Viki Gabor zaliczyła na scenie wpadkę!

Viki Gabor pojawiła się na scenie tuż na początku sylwestrowej zabawy, tj. około godziny 21:30. Dla młodej wokalistki był to jeden z ważniejszych występów tuż po Eurowizji Junior. Ogromna scena, obok inne gwiazdy z kraju i zagranicy, tłum fanów w Zakopanem jak i miliony przez telewizorami. Niestety organizatorzy zaliczyli wpadkę, a dokładnie ludzie odpowiedzialni za nagłośnienie imprezy.

Viki Gabor w pierwszym wersie piosenki “Superhero” miała nienaturalny pogłos. Tym samym usłyszeliśmy dziwny i metaliczny skrzek. Niektórzy zaczęli wątpić, że występ młodej gwiazdy jest na żywo, czy może jednak z playbacku. Jak się okazało, to nie playback zawinił, a ekipa dźwiękowców odpowiedzialna za nagłośnienie. Podczas występu 12-latki został źle przełączony dźwięk na zapleczu nagłośnienia. Mimo wpadki piosenkarka dzielnie wytrwała do końca i pięknie wykonała swój eurowizyjny hit.

Fani komentują występ Viki Gabor:

“Ale Jej zrobili świństwo, to też masakra na takimi występie jak Viki Gabor nic dodać nic ująć!!”, “Taka wspaniała dziewczyna, a jej taki numer wykręcić MASAKRA!”.

“Wpadki się zdarzają częściej niż się to może nam wyobrazić . Młoda kobieta dała sobie z tym radę i szacunek. Totalna krytyka dla osoby odpowiedzialna za nagłośnienie”.

“To straszne. Biedna dziewczyna. To jej pierwszy ważny występ poza Eurowizją i takie problemy z dźwiękiem. To się nie miało prawa zdarzyć. Nie na tak ważnej imprezie. Ten występ to taka jej wizytówka i oglądało to miliony osób. Koszmar”.

A Wy jak oceniacie występ młodej piosenkarki?! Zobaczcie nagranie poniżej.

▸ Przeczytaj również: Sandra Kubicka: Co piątek ktoś próbował mnie psychicznie zniszczyć!

Sylwester Marzeń z Dwójką
Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior!
fot. materiały prasowe
Viki Gabor z wyjątkowym wyróżnieniem!
fot. materiały prasowe
Viki Gabor reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2019!
fot. screen YouTube
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie