Cleo ostro atakuje tabloid: “Brzydzę się takimi…”

Cleo ostro atakuje tabloid:
fot. instagram.com/cleo_don

Cleo bardzo oburzył artykuł, w którym wyliczono rzekome zarobki gwiazdy za każdy występ na żywo. Wokalistka postanowiła mocno skrytykować owy tabloid w mediach społecznościowych. Czy faktycznie słusznie?! Więcej szczegółów w tej sprawie już teraz przeczytacie na MUZOTAKT.pl

Cleo czyli Joanna Klepko (36 l.) nie od dziś wiadomo, że potrafi postawić na swoim i dosyć często mocno krytykuje show-biznes. W zeszłym roku w jednym z wywiadów rzekła, że w przeciwieństwie do innych gwiazd, nie ma nic przeciwko, aby wyjść na scenę w tym samym stroju więcej niż raz. Mało tego – artystka dodała, że jest nawet z tego faktu bardzo dumna.

„Za dzieciaka miałam jedne buty i spodnie” – wyznała w rozmowie. “Nie było mnie stać na ubrania” – dodała Cleo.

Dziś piosenkarka bardzo oburzyła się, bo jeden z popularnych serwisów wyliczył jej zarobki. Jak sama stwierdziła – “Brzydzi się takim zaglądaniem ludziom do kieszeni…”

▸ Przeczytaj również: Cleo popłakała się podczas występu uczestniczki „The Voice Kids” (WIDEO)

Stawki, które wyliczył jeden z tabloidów wprawiają w osłupienie!

W zeszłym roku gwiazda też przyznała, że pieniądze nie są dla niej aż tak ważne. Swoją wypowiedź argumentowała tym, że nawet nie wie, ile dokładnie zarabia. Kilka dni temu wokalistka zamieściła post na Instagramie, w którym podsumowała 2019 rok. W poście czytamy, że piosenkarka zagrała 215 koncertów, które przełożyły się na blisko 15 tysięcy minut śpiewania. Jak wyliczył owy tabloid piosenkarka zarabia 530 złotych za minutę.

“MÓJ ROK 2019 W LICZBACH! Skrzętnie policzone przy pomocy różnych aplikacji. Jak Wam się podoba? 🙃😁” – napisała Cleo.

A czy wy zgadzacie się z nią?

“Brzydzę się takimi artykułami…Nie znoszę tego podejścia, zwłaszcza że pieniądze w moim życiu nie są ani celem ani wyznacznikiem. Czy ja coś komuś zabrałam żeby mi liczyć i zaglądać do kieszeni?” – napisała na Instagramie Cleo.

“Może tabloidy napiszą artykuły o premierach moich utworów, o ważnych przesłaniach jak w kawałku “KŁY” czy “DOM” zamiast zaglądać mi pod spódnicę i do portfela? PS!!! Nikt nie napisze że moja muzyka i koncerty to efekt 20 letniej pracy dzień w dzień, a sukcesy są tylko wierzchołkiem góry lodowej która pod powierzchnią skrywa tysiące rozczarowań, prób i łez” – czytamy dalej pod postem wokalistki.

▸ Przeczytaj również: Ich Troje i Justyna Majkowska znów razem. Nagrali piosenkę (WIDEO)

The Voice Kids 2 Drugą, niezatytułowaną jeszcze solową płytę Cleo, promowały wcześniej single „Łowcy Gwiazd”, „Eva” i „Film”
fot. Instagram @cleo_don
Cleo lepsza od Maroon 5 i Ariany Grande!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Cleo powraca z hitem "Za krokiem krok". W klipie plejada gwiazd
fot. instagram.com/cleo_don
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie