Ptaki nocy: Czy Jared Leto pojawi się w produkcji?! (WIDEO)

Joker i Harley Quinn nowy film! Czy Jared Leto zagra Jokera?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jared Leto niestety nie pojawi się w filmie “Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. Szczegóły przeczytacie poniżej na MUZOTAKT.pl

Biorąc pod uwagę, że do tej pory nie pojawiła się żadna informacja o zaangażowaniu Jareda Leto w filmie “Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” można było się tego domyślać. Teraz jednak oficjalnie informację tę podała Margot Robbie podczas wywiadu z “Variety”.

Jared Leto zagrał Jokera w “Legionie samobójców” z 2016 roku w którym widzowie poznali Harley Quinn.

▸ Przeczytaj również: Cleo popłakała się podczas występu uczestniczki „The Voice Kids” (WIDEO)

Margot Robbie gra w filmie Harley Quinn, czyli bohaterkę którą poznaliśmy w “Legionie samobójców”. Produkcja jest poświęcona kobiecym bohaterkom pojawiającym się na kartach zeszytów DC Comics. Jurnee Smolett-Bell portretuje Black Canary (Czarnego Kanarka). Mary Elizabeth Winstead wciela się w Huntress (Łowczyni). Rosie Perez gra Renee Montoyę, a Ella Jay Basco gra Cassandrę Cain doskonałą zabójczynię, która pomaga Batmanowi. Ewan McGregor gra Czarną Maskę, gangstera z Gotham, który szefuje organizacji False Face Society. Czarna Maska ma m.in na koncie zamordowanie rodziców, których firmę chciał przejąć. Przejęcie o tyle nie miało sensu, że złoczyńca szybko doprowadził kompanię kosmetyczną do upadku. Chris Messina wcieli się w Victora Zsasza, seryjnego mordercę, który każdą ofiarę odnotowuje znakiem na swoim ciele. Ali Wong pojawi się jako pomocnica Renee Montoi. Za reżyserię odpowiada Cathy Yan. Premiera została zapowiedziana na 7 lutego 2020 roku.

Jared Leto jest liderem grupy Thirty Seconds to Mars. Kapela ma na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. Ostatnia płyta kapeli to “America” z kwietnia 2018 roku. Jared Leto ma na koncie ma Oscara za rolę w dramacie “Witaj w klubie”, a ostatnio pracował na planie filmu “Morbius the Living Vampire”.

▸ Przeczytaj również: Ich Troje i Justyna Majkowska znów razem. Nagrali piosenkę (WIDEO)

Ptaki nocy
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie