MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyDawid Podsiadło ponownie zagra na Stadionach w Polsce!

Dawid Podsiadło ponownie zagra na Stadionach w Polsce!
D

REKLAMA
REKLAMA

Dawid Podsiadło ogłasza dwa stadionowe koncerty w 2020 roku. Gospodarzami wydarzeń będą Stadion Energa Gdańsk (13 czerwca 2020 roku) oraz Stadion Wrocław (20 czerwca 2020 roku).

Jak zapowiada Dawid Podsiadło, będą to dwa zupełnie wyjątkowe wydarzenia, zapowiadające nowy materiał Artysty.

Mijający 2019 rok był pasmem sukcesów dla Artysty. Deszcz nagród (w tym Paszporty Polityki oraz Fryderyki), niesamowity sukces płyty “Małomiasteczkowy” (KUP/ZAMÓW), która zaledwie w kilka miesięcy uzyskała status diamentowej (150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy), czy ogromne sukcesy jego piosenek na radiowych i streamingowych playlistach to tylko część z nich.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Britney Spears: Noworoczna joga w skąpym bikini (WIDEO)

Wiosną 2019 roku w ramach trasy “Wielkomiejski Tour” muzyk razem z zespołem odwiedził kilkadziesiąt kameralnych sal widowiskowych, by we wrześniu zakończyć sezon koncertowy jednym z największych wydarzeń mijającego roku.

Koncert na PGE Narodowym w Warszawie dla 60 tysięcy fanów, na którym wystąpił razem z Taco Hemingwayem, przeszedł do historii polskiej estrady. Bilety wyprzedały się w rekordowo szybkim tempie – prawie wszystkie znalazły nabywców w zaledwie kilka godzin. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako pierwsi krajowi wykonawcy od wielu lat zgromadzili tak liczną publiczność na swoich solowych koncertach. Zarówno fani, jak i media, entuzjastycznie opisywali wydarzenie.

“Koncert obu panów przeszedł do historii polskiego popu. W doskonałym stylu wspięli się na koncertowy ośmiotysięcznik.” – pisał Łukasz Kamiński z “Gazety Wyborczej”, a Przemysław Bollin z Onet.pl dodawał: “To były emocjonujące cztery godziny, które przejdą do historii jako przełomowy koncert dla polskiej muzyki popularnej. Proszę zapamiętać tę datę, bo ten występ będzie się wspominało latami”. Marcin Cichoński z Dziennik.pl nie wahał się pisać, iż “I dla fanów i dla artystów było to święto, które miało także charakter swego rodzaju manifestacji. Pokazania i udowodnienia, że można, że polska muzyka weszła na poziom światowy, a jedyne ograniczenia, to te w naszych głowach”.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony fanów, Artysta postanowił zorganizować dwa dodatkowe koncerty, zaplanowane na czerwiec przyszłego roku, zapowiadając jednocześnie nowy materiał koncertowy i pracę nad nowym albumem. 

Pierwszy koncert odbędzie się 13 czerwca 2020 roku na Stadionie Energa w Gdańsku, a drugi 20 czerwca 2020 roku we Wrocławiu, na Stadionie Wrocław. 

Jak mówi sam Dawid Podsiadło, “tym razem biletów nie powinno zabraknąć”, ale biorąc pod uwagę fakt, że na przestrzeni ostatnich lat wszystkie koncerty Artysty miały status wyprzedanych, można być pewnym, że chętnych będzie bardzo dużo.

Na pytania o gości i repertuar Dawid Podsiadło dodaje: “Będziemy stopniowo odkrywać karty, ale już dzisiaj wiemy, że na pewno uda nam się zaskoczyć fanów”.

Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 2 sztuki.

Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 4 sztuki. Partnerem koncertu w Gdańsku są Miasto Gdańsk i Stadion Energa Gdańsk. Partnerem koncertu we Wrocławiu jest Stadion Wrocław. Organizatorem wydarzeń jest agencja Muzk, a producentem wydarzenia agencja East Eventz.

▸ Przeczytaj również: Ich Troje i Justyna Majkowska znów razem. Nagrali piosenkę (WIDEO)

Dawid Podsiadło
fot. Mateusz Jacak Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016
Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA