The Voice Kids 2020: Cleo jest zaskoczona ilością… (WIDEO)

The Voice Kids 2020: Cleo jest zaskoczona ilością... (WIDEO)
fot. instagram.com/cleo_don

Na antenie Telewizji Polskiej można już oglądać trzecią edycję programu „The Voice Kids”. Cleo, która zasiadała na fotelu jurorskim już w poprzedniej edycji programu przyznaje, że jest zaskoczona ilością utalentowanych osób, które przychodzą na przesłuchania. Uważa, że młodzi uczestnicy, podczas trwania talent show zdobywają wiele potrzebnych umiejętności.

Cleo obecnie dużo czasu spędza też w studiu nagraniowym. W tym roku wokalistka planuje bowiem wydać dwie nowe płyty. „The Voice Kids” odkrywa prawdziwe muzyczne talenty. To właśnie ten talent show pozwolił zaistnieć Roksanie Węgiel czy Viki Gabor – zwyciężczyniom Eurowizji Junior. Cleo wyznaje, że gdy zaczynała swoją przygodę z byciem trenerem i jurorem w programie, nie spodziewała się aż tak dużej ilości zdolnych uczestników.

– „The Voice Kids” to niesamowity program, skarbnica talentów. Myślałam, że za którymś razem te talenty zaczną się kończyć, ale one się mnożą. To jest przepiękne, że mamy tak cudowne, zdolne dzieciaki – mówi Cleo.

▸ Przeczytaj również: Britney Spears: Noworoczna joga w skąpym bikini (WIDEO)

Chociaż wokalistka cieszy się z możliwości uczestniczenia w kolejnej edycji programu, przyznaje, że oceniane wstępów najmłodszych nie należy do najłatwiejszych. Oprócz profesjonalizmu, trzeba wykazać się również wyczuciem i delikatnością, by nie sprawić dzieciom przykrości.

– Dzieci ocenia się najtrudniej, ponieważ są one na wczesnym etapie swojej kariery, drogi muzycznej. Więc trzeba być szczerym, ale nie można też ich zrazić. Myślę, że to jest po prostu dla nich dobra szkoła – dodaje wokalistka.

Bycie trenerem w popularnym talent show dla dzieci i młodzieży, nie należy do jedynych zajęć wokalistyki. Cleo aktualnie jest bardzo zapracowana, ponieważ nagrywa dwie nowe płyty. Albumy, których premiery zaplanowane są na przyszły rok, będą się od siebie znacząco różnić.

– Jestem w tej chwili podczas tworzenia dwóch płyt jednocześnie – nowoczesnej i oldschoolowej, bliższej mojemu sercu. W związku z tym, bez przerwy przebywam w studiu nagraniowym. Myślę, że w przyszłym roku płyty się ukażą. Mam za zadanie do końca tego roku zamknąć materiał. Jest już blisko i myślę, że niebawem będzie można je zobaczyć – mówi Cleo.

▸ Przeczytaj również: Ich Troje i Justyna Majkowska znów razem. Nagrali piosenkę (WIDEO)

Cleo popłakała się podczas występu uczestniczki „The Voice Kids” (WIDEO)
fot. Jan Bogacz / TVP
Cleo daleko do domu. To wideo Was poruszy!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie