Life On Stage: Zagraj na Life Festival Oświęcim!

Life On Stage 2015 rozpoczęty! Druga edycja wyjątkowej trasy koncertowej, połączonej z konkursem, wystartowała w poniedziałek, 23 marca. Zwycięzca zagra 20 czerwca na Life Festival Oświęcim, obok m.in. UB40 oraz duetu Bregović & Kayah.

Life On Stage to konkurs pełen muzycznych emocji, z wyjątkowymi nagrodami dla uczestników. Oprócz nagrody głównej, występu na LFO2015, zostanie ufundowana również nagroda dodatkowa – sesja nagraniowa w Izabelin Studio. Aby wziąć udział w konkursie, należy najpóźniej do 5 kwietnia zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej lifeonstage.onet.pl. Organizatorzy konkursu przeprowadzą selekcję zgłoszeń i zdecydują, którzy artyści przejdą do kolejnego etapu konkursu, który potrwa od 9 do 30 kwietnia. Na tym etapie rozpocznie się głosowanie publiczności – na ulubionych wykonawców będzie można oddawać głosy przez internet na platformie konkursowej oraz podczas cyklu ćwierćfinałowych koncertów LIFE ON STAGE, które odbędą się w klubach w całej Polsce.

Ćwierćfinały wyłonią 12 artystów, którzy zagrają na czterech koncertach półfinałowych, organizowanych pomiędzy 9 a 30 maja w Olsztynie (9.05), Łodzi (16.05), Wrocławiu (23.05) i Tychach (30.05). Czterech zwycięzców półfinałów dostanie się do wielkiego finału, rozegranego 5 czerwca w krakowskim klubie Kwadrat. Tam jury wybierze zwycięzcę, który zagra na Life Festival Oświęcim 2015!

Konkurs LIFE ON STAGE, jako swoista „rozgrzewka” przed jednym z najważniejszych polskich festiwali muzycznych, organizowany jest od 2014 roku. Poprzednią edycję wygrał zespół Coria, który w 2014 r. zagrał na LFO przed m.in. słynną formacją Soundgarden.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...