John Legend w serialu “Tacy jesteśmy” (WIDEO)

John Legend i Chrissy Teigen spodziewają się kolejnego dziecka!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

John Legend prezentuje utwór “Conversations in the Dark” z serialu “Tacy jesteśmy”.

Zdobywca nagrody Emmy, Grammy, Oscara i Tony – John Legend rozpoczął rok 2020 z przytupem. Wypuścił nowy utwór o nazwie “Conversations in the Dark”.

Premiera kawałka poprzedza gościnny występ artysty w serialu “Tacy jesteśmy”, w którym na pewno usłyszymy także nową piosenkę. Odcinek, w którym wystąpi gościnnie Legend pojawi się już 15 stycznia.

▸ Musisz to zobaczyć: Adele nie do poznania! Artystka niepokojąco schudła (FOTO)

Komediodramat “Tacy jesteśmy” ukazuje losy członków rodziny Pearsonów i ich przyjaciół. Bohaterowie zmagają się z różnymi problemami m.in. wypaleniem zawodowym, otyłością, miłością.

W rolach głównych występują Mandy Moore, Milo Ventimiglia, Sterling K. Brown, Justin Hartley, Chrissy Metz, Susan Kelechi Watson, Chris Sullivan i Ron Cephas Jones.

“Conversations in the Dark” zostało napisany przez Johna Legenda i Gregga Wattenberga, który zajął się również produkcją singla. John Legend to zdobywca wielu platynowych płyt oraz nagród Grammy i Złotych Globów. Podczas swojej kariery artysta wypuścił sześć studyjnych albumów w tym “Get Lifted” (2004) i “Love in the Future” (2013).

Jako społeczny aktywista John Legend stworzył ruch #FREEAMERICA, który ma za zadanie rozpoczęcie debaty na temat systemu więziennictwa w Stanach Zjednoczonych i pomocy niesłusznie oskarżonym.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: “Bałam się, że umrę” (WIDEO)

Tacy jesteśmy
John Legend
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
John Legend
John Legend fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!