TKM i Marianne – Lecimy po więcej. Zaskakująca współpraca! (WIDEO)

TKM i Marianne - Lecimy po więcej. Zaskakująca współpraca! (WIDEO)
fot. materiały prasowe

TKM i Marianne, czyli kolejna zaskakująca współpraca! Artyści wydali właśnie teledysk do singla zatytułowanej “Lecimy po więcej”. To świetne połączenie rapu oraz popowych brzmień, które na pewno Was rozgrzeją w zimowe wieczory. Dodatkowo tematyka miłości, siły dwójki zakochanych i dobry bit na długo utkwią w Waszych głowach! Posłuchajcie sami.

TKM i Marianne połączyli siły i stworzyli razem rewelacyjny kawałek. Współpraca, którą nawiązali artyści, sprawiła, że dobrze się poznali, dzięki temu każda kolejna ich nuta jest jeszcze lepsza!

Dziś równo o godzinie 15:00 swoją premierę miał teledysk do piosenki “Lecimy po więcej”. Można w nim dostrzec, jaką siłę i ile emocji włożyli muzycy w stworzenie kolejnego kawałka.

▸ Musisz to zobaczyć: Adele nie do poznania! Artystka niepokojąco schudła (FOTO)

Zjawiskowa współpraca

Za wszystkie ujęcia do teledysku odpowiada motylarnia studios. Dzięki współpracy TKM, Marianne i twórców powstało interesujące wideo, która pokazuje, że wspólnie można osiągnąć jeszcze więcej! To jednak nie koniec, bo artyści nie zwalniają tempa i dalej lecą po więcej!

Już niebawem pojawi się cała płyta, na której znajdziecie kawałki, nad którymi pracują TKM oraz Marianne. To wcale nie jedyna niespodzianka. Przygotowywana jest także kolekcja oraz trasa koncertowa!

Koniecznie śledźcie losy tych dwojga, bo na pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i jak śpiewają w nowym kawałku “Lecimy po więcej”!

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: “Bałam się, że umrę” (WIDEO)

TKM i Marianne – Lecimy po więcej
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!