Smolasty i Ewa Farna KOMENTUJĄ! Co kryje się pod tajemniczym tytułem “Pełnia”?

Smolasty i Ewa Farna KOMENTUJĄ! Co kryje się pod tajemniczym tytułem
fot. instagram.com/smolasty

Ewa Farna i Smolasty jako muzyczny duet! Czy ich nowa piosenka będzie hitem?! Co kryje w sobie tajemniczy tytuł kawałka?! Komentarz artystów znajdziecie na MUZOTAKT.pl

Ewa Farna i Smolasty nagrali razem piosenkę!

“To dla mnie najważniejszy etap w dotychczasowej drodze” – zdradza Smolasty.

Spotkanie artystów reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy, zaowocowało energetycznym utworem pod tytułem „Pełnia”. Smolasty, autor hitów takich jak „Fake Love”, „Uzależniony” czy „Raj”, zaprosił do współpracy jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, obdarzoną wyjątkowym głosem Ewę Farną.

Jak wyszło? Sprawdźcie koniecznie ich najnowszy teledysk, który prezentujemy poniżej na MUZOTAKT.pl

▸ Musisz to zobaczyć: Adele nie do poznania! Artystka niepokojąco schudła (FOTO)

Smolasty i Ewa Farna komentują współpracę!

Pełnia Księżyca, która przypada na 10 stycznia – to pierwsza pełnia Księżyca w 2020 roku. Tym bardziej wyjątkowa, że tego dnia miał swoją premierę duet, którego nikt się nie spodziewał!

„Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o ‘Pełni’ aż się o to prosiło. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi ‘pazur’ w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia.” – tak mówi Smolasty o Ewie Farnej.

„Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim 😊. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi – ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia 😊.” – w ten sposób Ewa Farna opowiada o „Pełni”.

Razem z teledyskiem wystartowała przedsprzedaż drugiej oficjalnej płyty artysty „Pełnia”. Album w różnych pakietach zamówić będzie można na www.smolasty.com.

“Pełnia to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze” – mówi Smolasty o nowej płycie, która ukaże się 9 marca br.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: “Bałam się, że umrę” (WIDEO)

Smolasty i Ewa Farna – Pełnia
Smolasty i Ewa Farna łączą siły! Nowa piosenka "Pełnia" (WIDEO)
fot. materiały prasowe
Smolasty podczas Tidal X Summer!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Smolasty podczas Tidal X Summer!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Ewa Farna
fot. Piotr Tarasiewicz (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
Ewa Farna
fot. Piotr Tarasiewicz (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!