Sia śpiewa dla Roberta Downeya Jr (Possłuchaj “Oryginal”)

Sia
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci pojawiła się piosenka zatytułowana “Original”, którą Sia przygotowała na potrzeby filmu “Doktor Dolittle”. Utworu możecie posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Sia wydała w ubiegłym roku album pod szyldem LDS, gdzie towarzyszyli jej Diplo i Labrinth. Teraz powraca z kawałkiem do filmu “Doktor Dolittle”, który trafi do kin w USA 17 stycznia.

▸ Musisz to zobaczyć: Rihanna odpowiada fanowi pod zdjęciem z pryszczem. Komentarz RiRi jest BEZCENNY!

Obraz powstał na podstawie popularnej serii książek dla dzieci z lat 20. XX wieku. Bohaterem jest lekarz, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Przygodową produkcję nakręcił Stephen Gaghan.

Robert Downey Jr. gra główną rolę w obrazie. W znakomitej obsadzie głosowej znaleźli się Kumail Nanjiani, Octavia Spencer, John Cena, Rami Malek, Craig Robinson, Marion Cotillard, Frances de la Tour oraz Carmen Ejogo, Selena Gomez, Tom Holland, Emma Thompson i Ralph Fiennes. Michael Sheen i Antonio Banderas grają aktorskie role u boku Roberta Downeya Jr.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga ZGWAŁCONA! Szokujące wyznanie gwiazdy: “Bałam się, że umrę” (WIDEO)

Sia – Original
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!